Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z FN FAL King Arms


Recommended Posts

Od wczoraj jestem dumnym posidaczem FN FAL (long version) numer 00912

I niestety na tym radość się kończy. Replika kupiona została w ASG Shopie, w papierach dołączonych do przesyłki napisano, że karabin został sprawdzony i przestrzelany.

 

Niestety u mnie karabin.. nie strzela.

Razem z nim kupilem ładowarke/rozładowywarke mikroprocesorową typ MW oraz baterię Sanyo 8,4V 1800mAh.

Przez całą noc (jakieś 8h, nie?) rozładowywałem baterię, a dzisiaj ją naładowałem. W ładowarce zapaliła się zielona dioda (czyli, że bateria naładowana do pełna), więc wpiąłem baterię do karabinu, załadowałem maga, otworzyłem okno wychodzace na ogródek, ustawiłem selektor na tryb semi, wycelowałem, nacisnąłem spust i...

I nic.

Strzał nie padł, do tego nie słychać żadnych oznak życia.. gdyby to był chociaz niedociśnięty silnik albo coś.. A tak to nie mam pojęcia co się stało.

 

W poniedziałek zgłoszę problem do ASG Shopu, ale może ktoś tutaj obecny potrafi mi pomóc?

Jeśli chodzi o ładowanie to raczej wszystko zrobiłem dobrze, bo wcześniej przeczytałem WSZYSTKIE tematy na ten temat na forum..

Szukałem tez opisów podobnych problemów (sprawny gun + naładowana bateria = nie strzela ) ale nie znalazłem..

 

Bardoz prosze o pomoc, bo bardzo chętnie bym sobie postrzelał jeszcze w ten weekend..

Link to post
Share on other sites

A czytałeś o tym, że ładowarki MinWa czasem z niewiadomych przyczyn są zepsute od nowości?Może w tym tkwi problem... masz woltomierz? - Sprzawdź napięcie pakietu. Powinien mieć (bez obciążenia) około 9,8V (tak tak - niby pakiet z 7 ogniw (8,4Volt), ale, jak zapewne doczytałeś, napięcie pakietu bez obciążenia to około 1,45V na ogniwo).

Link to post
Share on other sites

Ladowarka jak i bateria sa w porzadku, bezpiecznik (którego nei znalazlem) tez...

Problemem okazał siębyć kabelek, który się wysunął z mocowania przy silniku i po prostu wisiał sobie luźno i radośnie ;)

 

Problem rozwiązany :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...