Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Tlumik JBU


Recommended Posts

BUH! Nie pytam o tłumiki w ogóle, ale o ten, jedyny konkretny. Chce dowiedzieć się czy za te pieniążki moge mieć coś lepszego czy też jest to dobry wybór. Pytam o jego jakość wykonania, o to czy się nie rozpadnie bądź nie wywinie innych dziwnych rzeczy po chociażby miesiącu użytkowania. Tak ciężko odpowiedzieć na pytanie, a jeśli nie znać odpowiedzi na pytanie nic nie pisać? :S

Link to post
Share on other sites

Ja nie chce być złośliwy ale w jak można popsuć kawałek rury ? Raz przykręcony tłumik nie straci gwintu.... no ludzie nie róbcie niepotrzebnych tematów bo jest na prawde zbędny.

To jest pytanie w stylu " Czy ten tłumik płomienia jest dobry? Jakie są wasze wrażenia? " :lol:

Edited by misza128
Link to post
Share on other sites

Widziałem ten tłumik w akcji. Prawde powiedziawszy jest nieco za pękaty. Wygląda śmiesznie po prostu. Ale wykonany ładnie.

 

Ja od siebie polecam tłumiki: SS-80 i SS-100 G&G, Delta Force 110mm i HK Pro 80mm. Wszystkie widziałem, wszystkie są ładne. Są też na oba gwinty, co czasem się przydaje.

 

Jak Ci pękatość nie przeszkadza to bierz.

Link to post
Share on other sites

Ja go kupiłem ale w innym celu niż tłumienie dzwięku, poprostu chowam w nim lufę wewnętrzną SCAR'a jest do tego zajebiaszczy, tylko że nie mieli 100 i kupiłem ten mniejszy

może ten dłuższy by coś lepiej tłmił dzwięk...?

Na plus zaliczam 2 końcówki z gwintem lewym i prawym które odróżnia się po dodatkowym karbie na obwodzie końcówki.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...