Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

VSR-11 HFC stosunek lufy zewnętrznej do wewnętrznej


Recommended Posts

Witam

Gdzieś, kiedyś czytałem, że któryś z kolegów miał taki problem. Problem objawia się tym, że przy strzale kulka leci początkową część drogi 'w miarę prosto', pod jej koniec wyraźnie widać, że leci nie po prostej, lecz poziomy tor lot odstaje w lewo bądź prawo (w moim przypadku w lewo). Rozbierając fuzję i domyślając się, co może być nie tak, oglądałem komorę Hop-Up i lufę połączone jaki każde z osobna, ale nic nie znalazłem. Wykluczam raczej winę gumki hop-up, komory nie rozbierałem, choć wiem że fizycznie jest możliwe to, że jest ona w złym położeniu. (Dlaczego więc 'raczej wykluczam'? Bo na HU skręconym na 'zero' przypadłość się powtarza). Spotkałem się z opinią, że lufa zewnętrzna jest 'źle wytworzona' (cokolwiek to znaczy) i lufa wewnętrzna nie jest położona idealnie tak, jak powinna być w zewnętrznej. I rzeczywiście - po złożeniu złomu w całość i odkręceniu nasady lufy (ten nagwintowany gwizdek co się wkręca - wiadomo) lufa wewnętrzna, na moje oko, nie jest położona centralnie w lufie zewnętrznej, lecz jakby nieco skrzywiona. Pytania mam następujące:

1. Co zawiniło? Wcześniej taka 'usterka' nie występowała.

2. Czy jest to może jednak stuprocentowa wina dzialania HU a ja jestem niedouczony?

3. Czy pomoże w tej sytuacji barrel spacer? http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=2013

4. Jeżeli nie barrel spacer, to jak problem ten rozwiązać?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...