Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z komorą HU (src)


Recommended Posts

Wiec tak, mam problem z komorą HU [sRC]. Posiadam Bete Specnaz [JG] ostatnio na czasie wymieniłem komore stokową na metalową komore SRC i problem w tym ze teraz karabin strzela mi często gęsto po 2 kulki. Napisałem o tym problemie do Krakmana, na co odpisali cytuje:

 

"...co do podawania 2 kulek to raczej problem za krótkiej dyszy lub komora

jest za daleko odsunięta od gearboxa..."

 

Co na to poradzić? Prosiłbym o jakieś konkretne instrukcje bo straszono mnie tym ze będzie potrzebne dokładne szlifowanie komory HU (cokolwiek by to znaczyło). Czekam na wasze opinie co do problemu. z góry dziękuje za każdą rade :)

Link to post
Share on other sites

już pisałem o tym problemie na tym forum dotyczącej 2 kulek.

Najczęściej po wymianie komory stockowej z chińszczyzny (cyma,jg, itp) na komorę metalową SRC i jemu podobny towarzyszy taki efekt i Beta Specnaz to nic innego jak kałach, więc problem dotyczy większości komór metalowych do kałacha. Jak to naprawić. Ja mam 2 sposoby-sprawdzone i używane przez ze mnie.

 

1) Kup sobie gumkę HU madbulla z trapezowym dystanserem (bodajże specshop je ma)

 

2) Wiercisz mały otwór wiertłem 5 - 5,5 od strony poddawania kulek (od strony magu) górną ściankę na której zatrzymują się kulki. Wiercisz mały dołeczek zaokrąglony i już nie masz takiego problemu, albo masz go znikomy.

 

Myk przy 2 opcji polega na tym, ze kanał od strony maga jest lekko szerszy i przy naporze sprężyny z maga o kulki, kulki się rozpychają w tym kanale i wpadają 2 a następne zostają bo są całkowicie blokowanie.

I dlatego wierci się mały dołeczek owalny by kulka usiadła w tym miejscu (jak np. piłeczka golfowa na stojaku przed uderzeniem) i się nie ruszała w pionie pod naporem, nawet jeśli dalej kulki od dołu się rozpychają i napierają to i tak tej kulki która jest "na stanowisku" nie zostanie ruszona bo nie ma jak (przedtem było płasko a teraz nie). A dysza i reszta nie odczuje żadnej różnicy przy tym.

 

To chyba tyle na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...