Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CAG36 -- problem z hopsiupem


Recommended Posts

Witam,

 

Problem polega na tym, że kulki 0,2 po kilku metrach idą ostro w górę... Z tego co wyczytałem na forum to w większości przypadków winę za to ponosi za mocno przykręcony hopsiup. W moim przypadku ów hopsiup jest na "zero" więc już nie wiem o co chodzi... Dzisiaj po raz kolejny rozczłonkowałem gienie i widzę, że pomimo wyzerowania hopsiupa tak czy inaczej dystanser dociska gumkę i jest widoczny garbek -- czy tak powinno być przy "zerowym" hopsiupie?

 

W ogóle to używam czegoś takiego: http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1933

 

Wcześniej miałem gumkę Guarder'a, ale niestety zniszczyłem ją w trakcie mocowania się z komorą i na próbę kupłem MadBulla bo był tak fajnie opisany i w ogóle :roll:

 

I ogólnie odnośnie hopsiupów -- jakie są warunki poprawnej instalacji hop-up? Jak powinno wyglądać światło lufy etc. -- to wydaje mi się jest raczej uniwersalne i nie zależne od modelu czy producenta.

 

Z góry dziękuję za "input" :)

 

 

.

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny przypadek.... Winowajcą był zsuniety dystanser ze swojego 'rowka'- był za nim...

 

Dzięki za wskazówkę. Masz na myśli, że plastikowy "docisk" (no to co dociska dystanser, jak kręcimy kółkiem) dystansera, nie trafiał w dystanser? Z góry dziękuje za wyjaśnienie :)

 

 

P.S Ja też porwałem tę gumkę przy montażu prec rółki :???:

 

No coś jakieś one są wraźliwe, ale to podobno każdy silicon tak... Próbowałem "wyrównać" zadrapania nożyczkami, ale w efekcie wykroiłem "poduszeczkę" w ogóle :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...