Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metal body SRC


Recommended Posts

Hej! Dzisiaj odebrałem od krakmana moją M4 (P&J) z nowiutkim metal body SRC wygląda świetnie :) Ale mam problem i chciałbym się dowiedzieć czy tak zawsze jest w tych korpusach czy ja mam coś źle zmontowane/inna wada, chodzi o to że pokrywa komory wyrzutowej łusek otwiera się przy najmniejszych wstrząsach (nawet przy oddaniu strzału) a do tego nie otwiera go rączka przeładowania (nie wiem jak poprawnie się to nazywa) i do tego ona strasznie lata.

 

Reasumując co by nie było wątpliwości nie mogę dostać się do hop-upa w tradycyjny sposób (przeładowując broń) a trzeba (wystarczy) wstrząsnąć bronią, wtedy sie otwiera. Dodam że części są z PeJotki (części czyli: rączka do przeładowania, osłona hop-upa) Dodatkowo nie jest założona ta blaszka: http://filiop.info/bl.jpg (Panowie z Krakmana powiedzieli żę się nei mieści w tym body, nie wiem czy to może być przyczyną czy nie)

Link to post
Share on other sites

(przepraszam za brak polskich znakow ale nie mam mozliwosci pisania nimi w pracy :D) Moge ci poradzic pewien fix z ktorego sam korzystam. Otoz najprostszym i dzialajacym rozwiazaniem tego problemy jest takie ustawienie sprezyny pokrywy przykrywajacej wyrzutnik lusek by zamiast owa klapke otwierac(tzn - ciagnac od body), dociskala ja do body (ciagnela do Body). Wprawdzie nie bedzisz mogl otwierac tej klapki raczka przeladowania ale nie bedzie sie idiotycznie otwierala.

pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...