Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Posiadam w/w cacko:). Jestem bardzo zadowolony z zakupu tej repliki. Bylem z nią już na kilku strzelaniach i stwierdziłem ze przydałby sie jej tuning. Bron w stocku ma 330 Fps, a ja bym chciał zrobić tuning do kolo 420 Fps. Nie znam sie bardzo na tuningu. Moja propozycja to wymienić sprężynę na m120 i silikonowa gumkę hu Systema. Co wy na to czy bron uzyska 420 Fps i czy wytrzyma. I jeszcze jedno chciałbym wyciszyć GB, ale nie wiem jakie części trzeba wymienić. Proszę podawać mi linki do części jaki powinienem wymienić i żeby to dożo nie kosztowało. :uśmiech:

 

 

Pozdrawiam :-P

Link to post
Share on other sites

Powiem Ci tak:

tuning w RK to kiepski pomysł ponieważ:

1) kolega ma 103 wstawił tylko mocniejszego springa (M120) i się [cenzura] (ale nie wiem dokładnie ile mu wytrzymał)

2) gdybyś jednak chciał wymienić inne części to będziesz miał problem bo ma niestandardową dysze i żadna inna (o ile mi wiadomo) nie pasuje.

poza tym ja Cię kolego nie rozumiem. Replika jest naprawdę dobra, w stocku Classic'i mogą mu najwyżej maga wyczyścić. Wiem bo mam RK 47 8-)

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Dysza napewno nie , reszta CHYBA tak :uśmiech:

 

a sama firma g&g nie robi lepszych dysz od tych w stoku?

 

Wiem, że jak łożyska są słabe to lubią zębatki psuć. A jak jest z dyszą? CZy jak się popsuje to lubi ciągnąć za sobą części?

Edited by wrobel102
Link to post
Share on other sites

zrozumiałem o to co mi powiedziałeś wczesniej ;)

A ta dysza od G&G będzie pasować bo nie jestem pewien ;)

http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=1156

 

za jakiś czas chce tuningować giwerke. Jakie moge osiągnąć moce? Chciałbym tak ok400-450 FPS, Urzywam real-cap'ów i strzelam semi rzadko auto. Na strzelanke zużywam max. 300 kulke

Edited by wrobel102
Link to post
Share on other sites

Ta dysza będzie pasować.Jednak jak chcesz robić taki tuning skłonił bym się bardziej 400-410 fpss'om ponieważ : Bałbym się właśnie o samą dysze (jest plastikowa co może wiązać się z tym ,że może potem ulec zniszczeniu przy większej ilości fpss'ow ) ;)

Edited by H4xor
Link to post
Share on other sites

Bałbym się właśnie o samą dysze (jest plastikowa co może wiązać się z tym ,że może potem ulec zniszczeniu przy większej ilości fpss'ow ) ;)

 

Po jakim przebiegu ta dysza mogłaby ulec niszczeniu, bo gdyby sie okazało że po np.10k kulkach to mógłbym ją wymieniać bo tyle kulek max. wystrzele w ciągu roku ;)

Link to post
Share on other sites

Wiesz co ,to różnie bywa ;)

Mój kumpel i ja mieliśmy te same karabinki ,kiedy uznaliśmy ,że czas na tuning ja postanowiłem uzyskać ~ 410 fpss'ow ,a kumpel ~440 .Ja wstawiłem sp120 a on sp130 i zakupiliśmy te same dysze po czym moja dysza działa do dziś ( ma już 9 miechow ) jego poszła się jeb.. po 3 miechach ;)

Moja ma teraz około 30 k przebiegu jego przemieliła 5 k (obaj używaliśmy tylko semi )

Więc czasami jest lepiej sobie odpuścić te 40 fpss'ow ;) (według mnie )

PzDr

Edited by H4xor
Link to post
Share on other sites

Ale fpssy to nie wszystko ,w asg używa się też mózgu xD

 

niezrozumieliśmy się. Nie chodzi mi o to żeby zabić kogoś czy zrobic mu innom krzywde "wysokimi fpsami" tylko chce aby moja replika strzelała poprostu daleko i celnie. Bo tak to mam zero szans jak będe miał mniejszy zasięg od CYMY. Zwarzając na to że mam 30 kulek w mag a przeciętny właściciel cymy ok.550. Ja wole dać dwa celne strzały nić 30 w niebo.

Link to post
Share on other sites

Więc trzeba zainwestować w prec lufę , dobrą gumkę i porządną komorę Hu ,dzięki tym rzeczom uzyskasz napewno zadowalającą celność i przy ~410 fpss'om będzie to jakieś 50-65 m przy czym Cymka będzie się mogła jedynie schować ,możesz mi wierzyć na słowo ;)

Link to post
Share on other sites

I o taką odpowiedź mi chodziło. Jesteś wielki !!!

Tylko 410 fps będzie na 0,2 a fps napewno spadnie na 0,5 ;P

Ale efektywny ogień na 50m by mnie napewno zadawalał.

G&G na w stoku preclufe chociaż to tak właściwie jest półpreclufa.

 

Czy taka komora jest dobra?

http://www.asg.com.pl/product_info.php?products_id=1096

Edited by wrobel102
Link to post
Share on other sites

Osobiście nie spotkałem się ani razu z komorą Pro-Wina ale miałem styczność za to z tą http://gunfire.pl/product-yid-1152190074-K...opUp-do-AK.html Komora byla bardzo szczelna i w dobrej cenie ,lecz może użytkownik tej komory miał szczęście ( Wkoncu chinszczyzna ) więc z decyzją co do kupna komory poczekałbym ;) Najlepiej by było gdyby jakiś użytkownik Pro-Wina coś napisał na jej temat np czy dobrze się sprawuje lub możesz napisać/zadzwonić do Capri i się spytać czy owa komora jest warta swojej ceny ;)

Idę już do łóżka i życzę spokojnej nocy ;)

PzDr

Edited by H4xor
Link to post
Share on other sites

A przepraszam bardzo bo sie nie znam ale czy RK103 nie ma czasem metlaowej komory w stocku? a jeśli ma to po co ją wymieniac skoro komora G&G metalowa do AK była na capri za 120 zeta?

 

Możliwe chociaż ja też nie jestem tego pewien ;/

Najlepiej by było gdybyś Wróbel napisał do jakiegoś sklepu i się spytał o samą dyszę ;)

PzDr

 

Takie jeszcze jedno pytanko. Jaką pres lufe? Systema 6,04 czy może DeepFire 6,02?

http://asgshop.pl/sklep/produkt.php?id=2893

 

wiemi wiem ta lufa z linku nie pasuje do rk 103 ale chciałem pokazać o co mi mniejwięcej chodzi nie biorąc pod uwagę długości.

 

Ja osobiście mogę Ci polecić lufkę Systemki ;)

W dp będziesz musiał używać jeszcze bardziej precyzyjnych kulek ( średnica 6.02 )

A tak w ogóle pewnie i tak nie zauważysz różnicy pomiędzy obydwiema bo różnica ich średnicy jest znikoma , ale z tych dwóch brałbym bardziej Systeme ;)

PzDr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...