Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Darmowe fps, tuning w domu.


Recommended Posts

Witam, mam pytanie do użytkowników którzy znają się naprawdę dobrze na replikach od środka. A mianowicie słyszałem , że jest możliwość uszczelnienia niektórych części wewnątrz GB domowymi sposobami oraz "przeróbek" własnoręcznych oczywiście wszystko to w domowym zaciszu. Ma to zwiększyć ilość fps nawet o 20-30. Czy jest ktoś w stanie stwierdzić czy to mit czy prawda? Jeśli prawda to byłoby dobrze żeby ktoś dokładnie opisał co i jak można zrobić (fotki mile widziane). Pozdrawiam.

 

P.S.

Jeśli gdzieś już taki temat istnieje to przepraszam. Nie znalazłem żadnego który by mnie chociaż w niewielkim stopniu zainteresował w tym temacie.

Link to post
Share on other sites

Właśnie. Tak szybko jak ją rozciągniesz tak szybko ona się skróci spowrotem.

 

Na przyrost mocy hmm... można wsadzić podkładkę pod sprężynę, owinąć taśmą teflonową głowicę cylindra.

 

A, i teflon fix to nie jest: "owinięcie taśmą teflonową łączenia komory hop-up z lufą" tylko gumki HU z lufą.

Link to post
Share on other sites

Wzrost mocy uzyskasz przy:

-DOKŁADNYM teflonfixie (tzn. we wszystkich miejscach gdzie można wykonać takowe uszczelnienie)

-(jeżeli masz tanią repikę) casto lufa lub lufa "precyzyjna" z allegro (w zasadzie to replika lufy precyzyjnej :D)

-Przedłużenie lufy (i zaklejenie dziury w cylindrze)

-podkładki pod sprężynę (jeśli to możliwe podkładki nie wpychaj do tłoka, ale raczej pod prowadnicę)

-dorobienie HopUpu (jeżeli to jest naprawdę tania replika)

-przesmarowanie ODPOWIEDNIMI smarami (no co - też coś daje :P)

Link to post
Share on other sites

Misiek009... Czy M15A4 Carbine CA z precką KM Head 363mm 6.04mm można nazwać tanią repliką? :-F

Ale tak poważnie - czy ktoś mógłby tak pozbierać wszystkie najważniejsze czynności do zrobienia teflonfixa tak do kupy to umieściłbym go w pierwszym poście żeby inni nie musieli latać po wszystkich postach żeby cokolwiek się dowiedzieć. 8)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...