Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP7 Well R-4 problem z hop up


Recommended Posts

  • 3 months later...

W związku z tym, ze mój mp7 miał ostatnią szanse i jezeli zabieg nie pomógłby, to bym sprzedał, postanowiłem zaryzykować i wymienić gumke HU.

Posłużyła mi do badań gumka Guarder. Dociąłem ja do odpowiedniej długości, pogrubiłem (gumka w mp7 wella jest bardzo gruba, ma około 1mm :o) zeby pasowała do komory hu. Dystansera jakiegokolwiek brak, wiec dorobiłem cos ala dystanser.

Po tym zabiegu gun strzela jakieś 2-3 razy dalej niz wczesniej.

Edited by monopol
Link to post
Share on other sites

Przykleiłem taśme izolacyjną od spodu lufy, ale musiałem ją przeciąć i zrobić w niej rowek na ten pasek trzymający gumke w odpowiednim miejscu. W mp7 jest to niestety u góry :/ Niestety musiałem też dorobić dystanser pchający gumke, bo w moim wellu nie było, a bez tego nie chciało chodzić za dobrze.

Bez podklejania też chodziło wszystko jak należy, ale prze to, że gumka była grubsza a teraz jest cieńsza, to powstał luz miedzy komorą a gumką i ta taśma powoduje dobre trzymanie - nic innego.

 

PS.

Czy we wszystkich nie ma dystansera gumki i oringu trzymającego lufe ??

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Jezeli zakupisz tą gumke, to nie bedziesz miał takiego problemu z jej załorzeniem na lufe, jak w przypadku zakładania zwykłej gumki tak jak opisałem wyżej. Niemniej cena nie jest fajna biorąc pod uwage, ze normalne gumki sa o 30% tansze i sprawdzone przede wszystkim.

Jak sie zdecydujesz, to daj znać jak poszło i jakie są efekty.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

A jak z zasięgiem maksymalnym? 25m to tak sobie ale pewnie da się coś poprawić lepszą, dłuższą i precyzyjną lufą.

Maksymalny zasięg to coś 7-8m więcej ale po 25m kulki latają jak chcą.Najlepszą poprawę da wymiana gumki hop-up.Stockowa jest nie lepszej jakości niż dętka rowerowa...

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...