Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem z baterią?


Recommended Posts

nie było nic napisane ja ładowałem 8 godzin.

jak minęły 3-4 godziny to odpiąłem i podłączyłem żeby sprawdzić.

bez magazynka i strzelał znaczy wydobywał głos.

a potem po 8 godzinach były tylko takie lekkie szarpnięcia i tyle(sprężyna się nie naciągała chyba) no a potem juz nic naciskam spust i nic ani drgnie.

to jest replika boyi.

Link to post
Share on other sites

Bateria padła. Albo ją przeładowałeś, albo była za słabo naładowana. Podejrzewam że bateria ma pojemność ok. 1100 mAh, wobec tego powinna być ładowana przez czas krótszy niż Ty to robiłeś. Przepalona bateria zachowuje się tak, jakby była bardzo słabo naładowana, tj. po chwili pada. Poczytaj sobie tematy o bateriach i ich użytkowaniu to się dowiesz co dalej.

Pozdro!

Link to post
Share on other sites

Tak ona ma 1100maH czyli do wyrzucenia?

bateria się zepsuła przez moje niedoświadczenie tak?

Ja się nie znam na tym bo to mój 1 AEg więc proszę o pomoc:

Mam replikę Boyi'a więc wiadomo było że odrazu najlepiej wymienić baterie więc to spowodowało że kupię ją szybciej niż myślałem.

którą najlepiej wybrać baterię?

 

1:

2:

3:

 

a może coś innego?

 

akumulatory muszą być chyba też dostosowane do ładowarek więc napisze odrazu jaką mam: 220-230V

8.4V 450 mA

 

 

4: rozładowywarka

 

bedzie dobra?

 

mam taka replikę:

dzięki za pomoc

Edited by Combattre
Link to post
Share on other sites

Nie, nie jest do wyrzucenia. Jeżeli ją teraz prawidło naładujesz to powinna dalej funkcjonować.

 

A jeżeli będziesz szukał nowej baterii to:

1. Powinna mieć takie samo napięcie, jak ta, którą dostałeś z repliką, tj. 8,4. Inaczej replika będzie strzelała baaardzo szybko a magazynek może nie nadążać z podawaniem kulek.

2. Powinna mieć taki sam kształt jak ta, którą dostałeś. Jeżeli stockowa chowa się w an/peq to bierz tą z linka nr. 3, z tym że 8,4 a nie 9,6. Jeżeli jest inna, to bierz w takim samym kształcie.

Link to post
Share on other sites

Ładowałem ją 4 godziny i dalej nic. może coś sie w replice zepsuło?

 

a ta 2 intellecta nie będzie?

 

a może ją najpierw muszę rozładować i dopiero potem naładować bo tak to może wogule ni ruszy? ale nie mam rozładowywarki. a jak sprawdzić czy jest naładowana czy nie?

Edited by Combattre
Link to post
Share on other sites

Może właśnie przez ten bezpiecznik nie było żadnej reakcji. Możesz się obyć bez bezpiecznika, łącząc ze sobą kable bezpośrednio. Wtedy będziesz mógł sprawdzić akumulator. Lecz w takim wypadku, gdy dojdzie do "szarpania" tłoka lub braku reakcji silnika, NIE TRZYMAJ długo spustu.

Edited by Cincin
Link to post
Share on other sites
Może właśnie przez ten bezpiecznik nie było żadnej reakcji.

 

ale to już wcześniej przestało chodzić. było tak:

1. replika nie strzela.

2. rozkręcam body aby sprawdzić okablowanie.

3.kable się dotykają i spala się bezpiecznik.

 

z bezpiecznikiem nie m problemu juto kupię ale napiszcie dlaczego mi replika nei chodzi.

Link to post
Share on other sites

Nie za bardzo. Jeżeli poszły Ci zębatki, to o wiele taniej Ci wyjdzie płacąc tylko za wysyłkę repliki (zależy od sklepu)... a odeślą Ci go w ciągu tygodnia (też zależy od sklepu). Ponadto - nawet jeżeli usuniesz usterkę, nie masz gwarancji że się nie powtórzy. Zrób co możesz - "przepchaj" go mocniejszą baterią, a jak nie da rady to na serwis.

Link to post
Share on other sites

Znalazłem problem:

na zębatkach były złe podkładki które je blokowały. Teraz śmiga.

Tylko mam jeszcze pytanie mam hi cap'a i jak podkręcę kulki to strzela tylko 4-5 i potem znów muszę podkręcać czy to normalne? czy nie powinny wszystkie podkręcone kulki wystrzelić czyli ok 30?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...