Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PJ249 MKI[P&J]


Recommended Posts

Co należało by wymienić w PJ249 MKI[P&J] i jaki byłby koszt takiego upgrejdu?

 

Stok zawiera takie części:

 

:arrow: wzmocniona metalowa głowica cylindra (przeznaczona do zestawu cichego)

 

:arrow: wzmocniona kierunkowa głowica tłoka

 

:arrow: wzmocniony nylonowymi włóknami tłok

 

:arrow: silnik o zwiększonym momencie obrotowym

 

:arrow: wszystkie zębatki są stalowe osadzone na kulkowych łożyskach 8mm

 

:arrow: Silniejsza jest też sprężyna (120 m/s), co ma odzwierciedlenie w większej mocy

 

:arrow: prowadnica sprężyny jest w standardzie wzmocniona(metalowa).

Link to post
Share on other sites

Miałem kiedyś taki sam pomysł. Emka wsparcia z 500fps. Dlaczego jeszcze nie mam? Powiedzieli tak: przyjmiesz 3 sekundową serię z 20 metrów to możesz się strzelać. Pomyśl jaką krzywdę możesz tym zrobić. I nie uważasz że to trochę nie w porządku posiadanie wsparcia silniejszego niż nie jedna sniperka?? A i jeszcze jedna uwaga.

 

CZY TA BRON MA ZASTĘPOWAĆ UMIEJĘTNOŚCI??

Link to post
Share on other sites

Dragunow po pierwsze, nie mam zamiaru biegać z emka po krzakach i strzelać z 20m do ludzi (i na pewno nie po twarzy). emka miała by być bronią wsparcia, miała by służyć do dawania ognia obronnego itd...

 

I nie uważasz że to trochę nie w porządku posiadanie wsparcia silniejszego niż nie jedna sniperka??

 

Nie nie uważam, bo to pytanie bardzo przewrotne, bo czy jest sprawiedliwe ze człowiek z ingramem ma tyle fpsów ile człowiek z mp5, czy jest fer, że człowiek z m4 ma większy zasięg od snajpera, też nie... to jest sprawa uregulowania limitów Fpsów, ale to nie na ten temat ;-)

 

CZY TA BRON MA ZASTĘPOWAĆ UMIEJĘTNOŚCI??

 

no ciężko to skomentować... bo nie wiem jak dużymi umiejętnościami powinien się charakteryzować operator MKI?? według mnie liczba fpsów ułatwia zabawę, ale nie zastępuje UMIEJĘTNOŚCI, nie wyobrażam sobie, że po tym jak dokonam upgrejdu, będę chodził wyprostowany po lesie i strzelał jak idiota po krzakach ciesząc sie ze nie którzy nie bedą mieli do mnie zasięgu... bo nie oto mi chodzi... na co dzień biegam z m4 commado G&P, która ma stokowo 370fpsów, i uważam, że więcej niż to 400fpsow m4 nie powinno mieć, bo z m4 powinno sie skradać się i próbować podejść do wroga po cichu. (sory za off topic ale musiałem to sprostować)

Link to post
Share on other sites

PRIMO!! Jest już wątek o tuningu M249 PJ więc po co kolejny??

Secundo: do tematu: Właśnie dotarł do mnie Borek Guardera i M140 jak wstawię i przetestuję to napisze o wrażeniach... myślę że koło 450fps. powinno być i wystarczy. Jak chcesz więcej to mocniejsza sprężyna i załóż soebie skarbonkę pod tytułem "nowy tłok i zebatki"

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...