Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Mam pytanie, czy można jakimiś domowymi sposobami ustabilizować lufę wew. rugera oraz jakoś uszczelnić całą repliką(czasem przy strzale widzę jak troszkę gazu ucieka przez szczeliny przy atrapie wyloty łusek.

 

Pozdrawiam

PS opcja szukaj nie przyniosła pomyślnych rezultatów, jak by co potrzebuje opisu dla osoby siedzącej krótko w ASG ;-)

Edited by wortex5
Link to post
Share on other sites

Lufe w mk1 c?.... domowych sposobów nie ma;] Jedyne co (tak jak ja zrobiłem) prowadnica kulkowa(łożysko kulkowe róznie na to mówia raz tak raz tak, pytałem i eni zawsze łapali, poszperaj po sklepach na necie coś sie znajdzie). Działa ono tak że ma dziórke w środku a w dziórce sa kulki, które nie stawiaja żadnego oporu. Na ironie losu ;p dziórka ma 8mm tyle co stokowa lufa rugera lufa w dziórke a łozysko owiniete taśma izolacyjna i do środka. Ja przy zakładaniu łożyska musiałem troche zeszlifowac materiału z lufy bo wymiaeniałem ja na precke z powłoką tytanowa. zanim dasz to łożysko zmień lufe... bo to sie z celem w sumie mija żebyś bez precki stabilizował lufe.

A co do głownego tematu uszczelniania rugera... rozkładamy i robimy to co prawie każy maniak czyli uszczelniamy komore hu. Gdybyś poczytał to znalazł byś coś na ten temat.

Link to post
Share on other sites

Okie dzięki komorę już uszczelniłem, zobaczę na następnej strzelance jak się sprawuje , Rugera mam krótkiego a lufę chciałem ustabilizować tak w sumie tylko dla satysfakcji (lubię grzebać w replikach)

DZIĘKI :-P

Edited by wortex5
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...