Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MP40 metal:((((


Recommended Posts

Witam.Mam ogromny problem.Niecały miesiąc temu zakupiłem replikę MP40. Wszystko było pięknie, do momentu gdy na pewnej strzelance przy ładowaniu zablokował się zamek.Lekko go podważyłem i wskoczył na miejsce, jednak już przy każdym ładowaniu brak było odbijania spustu, pozostawał miękki jak gdyby broń nie była załadowana.Podejrzewam, że to sprężynka od spustu spadła.Jednak to nie jest najgorsze.Nie mogę dostać się do środka.Wykręciłem wszystkie śruby, jednak pewnych części ABS-u dalej nie da się zdjąć, nie mówiąc o dostaniu się do spustu.Czy ktoś może rozkręcał ta replikę?Za wszelką pomoc z góry wielkie dzięki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 year later...

Chodzi ci o MP 40 ? Te za 20 dychy ? , U mnie jest problem ze znalezieniem dobrego śrubokrętu który by tą broń w ogóle rozkręcił <lol2> .. Mam parę dobrych luf... , sprężyn nawet znalazłem spust metalowy do niej (z innej broni tylko za 30 zł ) ... :D:D

Byłem z nią już na 6 amatorskich strzelankach i jak na razie nic się nie zepsuło a kupiłem ją na bazarku za dokładnie 15,50 i już mi działa jakieś 6 tygodni :D:D

Broń strzela mi na jakieś 40M Celnie :D:D a 50M już leci gdzie chce ( nic przy niej nie robiłem taki egzemplarz mi się w trafił , osiągi sprawdzałem na żółtych kulkach za 6 zł xD ) A jeśli chodzi o te nie które części to przy rozkładanej kolbie jest taki srebrna rurka , musisz ją wyjąć :D

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...