Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Dragunov SWD - tuning


Recommended Posts

Przymierzam się do zakupu Dragunov SVD. Z danych podawanych na stronach sklepów wynika, że przydałby mu się niewielki tuning. Niestety w tym temacie jestem laikiem.

 

Możecie mi doradzić jakich elementów użyć aby sprzęt spełniał wymagania do snajperki? Chodzi mi przede wszystkim o osiągnięcie 550fps a może więcej; przy czym na starcie mam 450fps.

Edited by noel
Link to post
Share on other sites

Witaj

 

O to Ci chodzi? --> KLIK

czy o to --> KLIK

 

poza tym- szukanie nie boli :P

Chodzi o http://www.asgshop.pl/produkt.php?id=345.

 

I dzięki za radę, ale kopię na forum od rana, nawet szef zobaczył i dostałem dość mocny opeer, teraz żona nade mną stoi i też jakoś mało możliwości. Po prostu chciałbym wiedzieć co muszę jeszcze do tego założyć i ile dołożyć żeby wszystko było jak trzeba :-)

Link to post
Share on other sites

Przeczytaj to co jest pod 1 linkiem dokładnie.

W atozie nie ma wielu bebechów do zmiany by wyciągnąć to magiczne 500-550fps.

 

Udało mi się właśnie przeczytać cały wątek, raz jeszcze dzięki. Jak tylko uda mi się znależć do niego optykę, to mykam do sklepu :-)

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

No popatrz zapomniałem wywalić i już się zaczynają "cuda".

 

Dlaczego SWD a nie SVD? W wielkim skrócie z takiego samego powodu z jakiego nie ma w języku rosyjskim litery "V". Skoro kłóciłeś się ze swoim nauczycielem od PO o to i "wygraleś" to chyba się zastanowię czy w przyszłości samemu nie uczyć pewnych przedmiotów swoich dzieci zamaist posyłać je na lekcje do niedouczonych nauczycieli. Tu niestety nie wygrasz żadnej kłótni w tym temacie. Możes co najwyżej sobie poszukać tematu ktory o tym traktował.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...