Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Składanie Beretty M92F Tokyo Marui


Recommended Posts

Mam problem, rozebrałem moją berettkę aby ją przeczyścić i zakonserwować, ale nie mogę teraz wszystkiego poskładać. Gdy duszę spust to kurek odskakuje. Gdy odciągnę zamek aby przeładować nie da sie strzelać, natomiast po ponownym przeładowaniu pierwsza kulka wypada z lufy i występuje efekt braku amunicji w broni palnej. Proszę o pomoc i jakieś fotki. Aha, i gdzie znajduje się gumka hop-up bo nie mogę znaleźć swojej :/ . Z góry dzięki i pozdro...

Edited by VIAP
Link to post
Share on other sites

Już wiem dlaczego, po przeładowaniu zamek pozostaje z tyłu. Kurek zahacza o wnętrze zamka przez co go blokuje. Gdy najpierw odciągnę kurek a następnie przeładuje problem znika. Pozostaje jednak jeszcze kwestia wypadającej kulki - albo z lufy, albo zostaje pod zamkiem, ale nie da sie jej wystrzelić. No i nadal nie wiem gdzie jest hop-up. Możliwe żeby go wcale nie ma? Na pudełku, na forum oraz na stronie specshopu jest napisane, że beretta posiada hopsiupa, a w mojej nie mogę go znaleźć.

 

Proszę administracje o połączenie obydwu postów w całość, ponieważ nie mogłem edytować wcześniejszego.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...