Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

HK USP TM - Dziwna sprawa


Recommended Posts

Witam, w moim USP dzieje się dziwna sprawa. Gdy oddaje "suche strzały" bez naładowania to spust dziwnie jakby podwójnie klekota, czasem sie lekko zawiesi i wydaje przy tym nie naturalny krystaliczny dzwięk (tak jakby pstrykać palcem w kryształ). Natomist, gdy zdejme zamek, wszystko działa w 100% poprawie.

Wydaje mi sie że to wina blokady spustu. Gdy ją ścisnę pistolet wydaje pojedynczy dzwięk ale wciąż krystaliczny :roll:

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Juz go sam naprawiłem. Odkręciłem tą 1 śrubkę co jest na dole przy wsadzaniu do magazynka i go rozpołowiłem. Trochę go oczyściłem przesmarowałem no i chciałem go złożyć przy czym męczyłem się 2 godz. Aż w końcu udało mi się i sprawdziłem go, chodzi miodzio i nic się nie zacina.

Link to post
Share on other sites

Ja mam trochę inny problem. Mianowicie zasięg jest bardzo mały- po ok. 10 metrach kulka zaczyna spadać i dźwięk wystrzału przypomina "flop". Czy ktoś wie co może być nie tak?

Dodam jeszcze że używam kulek 0,2 i że mam tego guna 2 miechy.

Edited by mathias39
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Nie wiem co moze być ale możliwe że się przestawiła gumka hop-siupa :D albo jest za bardzo w środku przesmarowany jak wogole był smarowany ;/.

 

Spokojnie, regularnie go smaruję. No już tamtego problemu się pozbyłem :) Teraz mam inny :???: . Mianowicie kulka (0,20) po około 18 przebytych metrach zaczyna lekko lecieć w górę. Sprawdzałem i na dworze i w pomieszczeniach zamkniętych. Wszędzie tak samo. Może to wina hop-up'a no ale gumka jest ustawiona dobrze a sam hop-up nie jest w tym przypadku regulowany. Będę wdzięczny za pomoc ;-)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Raczej wina kulek. Ja jak mialem 0,20 to zaraz leciały w góre. Fajnie lataja kulki exela 0,25g są na specshopie ;]. Ale kiedyś sobie strzelam z kulek 0,25g a tu nagle lataja do góry xD ale z czasem sie gumka hop up'a wyrobi i będzie strzelał fajnie na 0,20 chociaz ja juz mam go 5 miesięcy i duzo strzelam i nadal strzela ładnie nawet 35-40m zasięg skuteczny ;].

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...