Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamizelka taktyczna Helikon-Tex


Recommended Posts

Pierwsza ujdzie, druga to zwykły gówniany pattern 83.

 

W moich początkach też ją miałem ale szybko zrezygnowałem jak tylko przyszła pierwsza grubsza wypłata... NIE POLECAM

 

Pierwsza jest nawet wygodna i przyzwoicie zrobiona, też w niej ganiałem ale... od momentu pierwszej zintegrowanej nie chce już wrócić do takich...

 

Jak masz możliwość to kup nawet używaną zintegrowaną albo chestriga i pokombinuj z ładownicami - dużo więkrza wygoda i można dostosowac kamizelkę pod siebie

Link to post
Share on other sites

Nie inwestuj w klasyczne oporządzenie. Modułowość pozwoli Ci na skonfigurowanie sprzętu pod odpowiednią sytuację. Jak zmienisz replikę, możesz zmieniając tylko ładownice przystosować kamizelkę do swoich nowych potrzeb.

 

Przyjemnie by też było jak byś powiedział jaki kamuflarz nosisz i jaką armię próbujesz odwzorować?

Link to post
Share on other sites

Ja kieruję się zasadą "Jestem zbyt biedny żeby tracić". Kupuję rzadko, i jako uczeń LO, mogę zarabiać w wakacje-> wtedy wyciskam siódme poty żeby mieć na szpej. MIWO jest odpowiednim wyborem. Jakość wykonania jest super, i ceny są atrakcyjne. Także nie odbiegając od tematu polecam wyroby MIWO w kolorze oliwkowym, żeby podpasowało na wszystko.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...