Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

Kupiłem kałaszka kilka dni temu. Na początku juz musiałem kolde odkręcić i ułozyć kable, bo były źle ułożone. Prawidłowo naładowałem baterie, potem ją wystrzelalem. Następnie znowu nałądowałem batke na full (12 godz) i tak na trybie auto słychać, że karabin strzela wolniej(mniejsza częstotliwość), czyli samiast szybkiego strzelania jest wolniejsze. Na trybie semi wogóle karabin nie strzela i nie reaguje na nacisnięcie spustu tylko słychać takie "cyk" jak naciskam, czasami jeszcze wystrezli np 3 razy jak z automatu.... Jeszcze wcześniej było wszystko dobrze, dzisiaj rano postrzelałem sobie troche i ot co sie tało. Wysłałem własnie na gwarancje i jestem zaniepokojony co się stało. Karabin jest nowy. Co może być przyczyną, czy to moja wina, czy fabryczna wada i czy mi to naprawia?

Edited by Drus
Link to post
Share on other sites

Aha czyli tam w środku raczej wszystko w porzadku jest? Najpierw jak kumpel kupi AEG to zobacze jak na jego batce bedzie chodzil i pomysle o kupnie. Jakie baterie w takim razie polecacie? i mniej wiecej za ile kasy bo nie jestem kasiasty :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...