Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

akumulator 4.8 zamienic na 9.6


Recommended Posts

Jestem początkującym w tych sprawach więc prosł bym bez słów krytyki. Nurtuje mnie taka kwestia czy do taniej repliki MP5 (CM.023) która zasilana jest akumulatorem 4,8V zamontował bym pojemniejszy ale już powiedzmy 9.6V. Orientuje się ktoś czy silniczek wytrzyma, nie rozpadnie się replika ??

Link to post
Share on other sites

To tak jakbyś próbował zatankować malucha paliwem rakietowym :D

 

Nie polecam. 8.4->9,6 da się, 8.4->10,8 to już górna granica, ale dwukrotne zwiększenie napięcia wątpie czy karabin by wytrzymał nawet parę strzałów. Prawdopodobnie z większą pojemnością (i wydajnością prądową) baterii zapaliłbyś silnik i tyle by było.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Panowie, a czy stanie się coś gdy zamienię baterię 8,4 na 10,8 w replice ze sprężyną M110? Wolę nie eksperymentować ryzykując zmielenie tłoka albo zębatek.

 

 

 

10.8 na m110 to lekka przesada, ja bym nie eksperymentował, jak dla mnie moja 9,6 3300 mAh G&P dawała świetny rof przy M120... przy 10.8 to by jak mikser chodziło :D

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

To czy replika wytrzyma 10.8 na M110 zależy od firmy i pozostałych części. W MP5 CA na wszystkich częściach stockowych i właśnie M110 działało super. Dopiero po zmianie okablowania i silnika na Systemę Turbo zaczęło byc nieciekawie z żywotnością.

 

A co do tanich aegów to podłączałem kiedyś Auga BE (tego z plastikowym GB) pod 12V RC i śmigało, chociaż pewnie nie na dłuższą metę.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...