Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bateria plusy i minusy


Recommended Posts

Siema

Chciałbym kupić baterię do mojego kałaszka cm028 (cyma). Standardowo dali tam baterie 8,4V. Zamierzam kupić nową baterię ale mam problem, poniewaz nie wiem czy baterie z wiekszym napięciem będą pasowały do mojego karabinu i cz go nie uszkodzą, a druga sprawa to czy będe mógł taką baterię ładować tą ładowarką co dostałem razem z karabinem. Prosze o odpowiedz.

Link to post
Share on other sites

Większe napięcie oczywiście przyczyni się do szybszego zużycia część, ale nie jakoś kolosalnie. Mowa oczywiście o 9,6, bo z większymi może już być mniej przyjemnie. Ładowarkę tak czy siak zmień na coś normalnego, choćby nawet Annsman'a, bo te dodawane do chińczyków są straszne.

Link to post
Share on other sites

tzn w jakim sensie straszne?? psuja baterie czy co?? to jak kupie 9,7 to będzie odczuwalne zużycie? ile sobie postrzelam na takiej baterii dopuki cos się nie zepsuje no i najwazniejsze jaką batere kupic, tak ok 100 zl. Im większa pojemnośc tym lepiej :)

Link to post
Share on other sites

Polecam Strike Systems z Capri. 8,4V 3000mAh za 110zł. Wystarczy, na stocku (moim ;) ) G&P M16A4 daje rof naprawde dobry

 

A co do ładowarki to faktycznie dobrze byłoby mieć inną...

 

Nie wiadomo ile Ci replika podziała na batce 9,6. Jednemu podziała 30.000 kulek a innemu padnie po 500 strzałach. Tak to jest z chiniolami.. i nie tylko z chiniolami :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...