Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK47 CYMA - problem ze strzelaniem


Recommended Posts

Witam

Mam problem ze strzelaniem w trybie Semi, mianowicie, gry strzelam na auto jest wszystko ok ale w momencie gry przełączę na semi to karabin nie strzela i przy silniku czasami słychać taki zgrzyt tak jakby piasek, ale to piasek nie jest napewno bo jest tam czysto, wydaje mi się że to coś na kablach... ale dokładnie nie wiem co i dlatego tu pisze.

 

PS: Mój kumpel ma identyczny problem tylko ze jego karabin nie strzela ani na auto ani na semi

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Nie to nie to... Bo próbowałem na różnych batkach i to samo. Jak przełącze na auto strzele i spowrotem na semi to i tak nie działa. Na auto chodzi normalnie, jak wcześniej, na bank nie jest to bateria.

 

Dodam jeszcze że kable sa ciepłe jak troche postrzelam...

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

No, okazalo sie ze z kablami bylo nie tak, i z kostka stykowa, byla cala zasyfiona.

 

Lecz pojawil sie pewiem problem naprawilem wszystko postrzelalem troche tu i tam wszystko ok. Strzelam na semi i nagle przestalo, przelaczam na auto i jest elegancko. Gdy mam ustawione na semi i nacisne spust to karabin nie ma zadnej reakcji, tak jakby byla wyciagnieta bateria, a na auto dziala normalnie. Co tu sie moglo zdupcyc?

 

Pozdr

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...