Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16a3 P&J II problem


Recommended Posts

Witam. Mam problem z M16a3 P&J II. Wymieniłem w nim Baterie 9.6 2000mha, Prec lufe 6.04mm Elemtara, Body i komore DBoya metalowe. Karabin strzela mi na odległość 15-20m nawet czasami wpadają. Co może być nie tak proszę o pomoc

pozdrawiam Dawid

Link to post
Share on other sites
Guest Kret

Wymieniales sam, czy przez jakis serwis?

 

To brzmi jak problemy z hop - upem, ale jesli sam go nie rozkrecales - odeslij do serwisu.

 

Jesli umiesz go rozkladac, sprawdz, czy hop-up dziala prawidlowo (gumka, dystanser, regulacja i szczelnosc ukladu).

Link to post
Share on other sites

komora była złożona juz.Na początku karabin strzelał 3 kulkami luf nie chciał wypluć kulki ale wymieniłem dystanser i działa ok nie zatrzymuje kulki. Wyminelem w niej 3 gumki i to samo sie dzieje daje strzał na parę m. mam lufę 36cm to oddaje strzał na 20m jak daje 51cm to daje strzał na 15m lub wcale. (słyszę ze kulka sie toczy w lufie do przodu i do tylu)

Moze być to nieszczelność tłoka lub części z GB ?? Bo wymieniłem Kable w niej na bardziej mocniejsze bo te PJ są nic warte

Edited by Brother
Link to post
Share on other sites

nizej masz ten sam problem ,na przyszlos przejrzyj tematy w dziale w ktorym masz problem .... juz Ci mowie co sie dzieje- komora jest niedopasowana do geraboxa stad ten problem, zeszlifuj tak kolnierz komory,zeby idealnie wchodzil w gearboxa,pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

miałem ten sam problem:) tylko w moim przypadku komora HU nie miała nic do tego:) uszczelka na głowicy tłok była hmm... strasznie luźna i cały tłok luźno latał sobie w cylindrze czy jak to tam sie zwie. w rowek na który jest wsadzona ta uszczelka nawinołem teflon później założyłem uszczelke tak że dośc ciasno wchodziła do cylindra, złożyłem to to do kupy i jest ok P&J miecie aż miło:P

Edited by joseph_m1
Link to post
Share on other sites

miałem ten sam problem:) tylko w moim przypadku komora HU nie miała nic do tego:) uszczelka na głowicy tłok była hmm... strasznie luźna i cały tłok luźno latał sobie w cylindrze czy jak to tam sie zwie. w rowek na który jest wsadzona ta uszczelka nawinołem teflon później założyłem uszczelke tak że dośc ciasno wchodziła do cylindra, złożyłem to to do kupy i jest ok P&J miecie aż miło:P

 

 

tylko jak widzisz, kolega nie grzebal w gearboxie,a przed wymiana body i komory mial dobrze strzelajaca replike...3 osoby na forum mialy ten sam problem z komorami dboya (a raczej metal body+komora metalowa).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam znowu mam problem, a drugiego tematu nie warto pisać wiec dopisuje Tu.

 

Mam problem taki ze gdy strzelam kulka leci na ok 30m i spada. niezależnie jak ustawie HU kulka leci tak samo (chyba ze na max dam ) wogule kulka nei chce sie wdac w ROF.

prosze o pomoc wymiana giwerki nie wchodzi w grę za dożo $ wydałem na nią

za odp z gory thx

pozdrawiam Dawid

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...