Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Replika M5-A4 TLF (Tactical Lighted Forearm) [JG] wzorowana jest na pistolecie maszynowym Heckler & Koch MP5-A4 TLF:

 

Wersja MP5 A4 TLF jest modyfikacją A2 wyposażoną w nowy selektor ognia typu Navy z dodatkową pozycją - 3 strzalowym burstem, skrzydełko zmiany ognia dostępne jest z obu stron komory spustowej. Broń wyposażono w mechaniczne przyrządy celownicze (typu zamkniętego) z nastawnym celownikiem bębnowym.

 

Moc: 340 fps

Waga: 2000 g

Typ pasującego akumulatora: mini

Długość: 720 mm

Materiał: tworzywo+metal

Magazynek: Hi-Cap 240 kulek

Gearbox: v. 2

 

Korpus repliki wykonany jest z tworzywa. Replika jest wykonana bardzo starannie podobnie jak oryginał została wyposażona w stałą kolb ęoraz w chwyt przedni z latarka taktyczną.

 

Mechanizm repliki :

- zestaw stalowych zębatek XYT,

 

W komplecie z repliką znajdują się:

- replika M5-A4 TLF [JG],

- akumulator large 1500 mAh 8,4

- magazynek Hi-Cap (240 kulek)

- dwa zestawy tłumików płomienia,

- wycior,

- ładowarka do akumulatora.

 

Model jest w pełni kompatybilny z częściami i akcesoriami innych producentów.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Witajcie.

Posiadam ten sam sprzęt tyle, że M5-J - ale bebechy są [chyba] te same. Czy u Was występuje problem ze spustem? U kumpla spust działa tak denerwująco, że normalnie mi się źle robi - musi go bardzo mocno przycisnąć aby zaczęła strzelać. U mnie ostatnio podobny problem wystąpił, nawet gorszy. Początkowo [spust] działał poprawnie, później zaczął się psuć i tak jak u kolegi musiałem co raz mocniej dociskać. Ale w końcu spalił mi się bezpiecznik, a o tym nie miałem pojęcia i próbowałem strzelać, nagle spust jakby się zaciął [w środku]. Normalnie powracał ale gdy go naciskałem nie było charakterystycznego przeskoku i chodził dosyć łagodnie. Po czasie jakby się naprawił i jest przeskok. Dalej z nim nie eksperymentowałem. Nie wiem czy strzela, czy nie bo nie mam jak sprawdzić :D Wystąpił u Was taki problem?

 

Post napisałem dwa razy (podobny) ale tamten jest w złym dziale... :)

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...