Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam taką zagwozdkę ,mianowicie czy istnieje coś takiego w asg?

Jeżeli tak to jakie są zasady (jakieś limity broni)?

Czy są jakieś pola do tego typu rozgrywki?

Jeżeli tak to jak są rozplanowane?

 

thanks for mountain :mrgreen:

Edited by Herman
Link to post
Share on other sites

W Starachowicach jest podobne miejsce , masa opon barykad i to wszystko na parterze dużego budynku z kilkoma dużymi pomieszczeniami , miejscówkę przygotowali "flamastrowcy" ale czasami wpadamy postrzelać się klamkami i springami tak dla odmiany , przynajmniej mnie się bardzo podoba .

Edited by przemek10
Link to post
Share on other sites
Guest Kret

Organizowalismy cos takiego raz w Trojmiescie.

 

Zamkniety teren, budynek, pojedynki tylko z bronia krotka. Szybko, dynamicznie (zadnych respow), bliski dystans.

 

Byly wersje trojek z i bez snajpera (czyli dodatkowego strzelca ktory utrudnial rozgrywke w samym budynku, ale nie mozna go bylo trafic - po jednym na strone, lub jednym w ogole).

 

Wyszlo przypadkiem, ale to calkiem mila forma rozrywki.

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Mieliśmy z kolegami kiedyś taki "tor". Wewnątrz hali z opon ustawione przeszkody i ścianki, wszystko na tyle wysokie i szerokie, że stojąc za nią nie było Cię widać. Startowało się z przeciwległych kątów pomieszczenia. Graliśmy tylko bronią krótką i często tak, że wygrany zostawał lub robiliśmy rozgrywki w formie "drabinki". Super zabawa ;)

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Ja z kumplami niedawno zrobiliśmy coś takiego, tylko że z zajmowaniem flag. Szliśmy sobie laskiem, aż ujrzałem pełno kupek poukładanych gałęzi, na kucaka spokojnie można było się za tym chować, kupki te były porozstawiane mniej więcej co 4 metry, teren był mniej więcej "zamknięty" gdyż z jednej strony była droga, za która nie można było wychodzić, z drugiej strony był gęsty lasek, w który też nie można było wchodzić... Zabawa przybrała formę właśnie takiego pseudo speedball'a, tylko że z zajmowaniem flag i wypieraniem przeciwnika do następnej flagi, dzięki temu jedna potyczka potrafiła trwać dość długo i bardzo ciekawie (dramatyczna obrona np. ostatniej flagi)

Edited by w1cked
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...