Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witajcie!

Posiadam replikę JG, MP5 SD5, nie mam jej długo, ale słyszałem, że trzeba wymienić odrazu gumę HU... I teraz nasuwa się pytanie... Jaką? ;)

Słyszałem dobre opinie o tej gumce: http://taiwangun.com/?str=product&prId=193 ...

Czy rzeczywiście jest dobra? Czy mogę ją bez wahania wpakować do mojej repliki?

Pewnie to lamerskie pytanie w waszych oczach, ale jestem totalnym laikiem w tych sprawach...

I jeszcze takie głupie pytanie xD: Czy jak kupię tą gumkę, to mam wysłać replikę do sklepu, żeby to założyli? Bo ja przyznam szczerze, że nie umiem tego zrobić :P

Pozdro, proszę o w miarę możliwości szybką odpowiedź ;)

Link to post
Share on other sites

Hohoho, rzuciłem okiem i mówię - nie! xD Nie dam rady, poza tym, ja mam MP5 SD5, a nie M4 ;)

Jak uzbieram kaskę, to odeślę, żeby wymienili, ale to oczywiście będzie, kosztować, czy na gwarancji jest za darmola? :P

Link to post
Share on other sites

W sklepie w którym kupowałeś replikę, jeżeli u nich kupisz też gumkę - powinni za darmo wymienić. Chyba że to jakie taniemilitaria.pl...

 

Wymiana gumki to 5 minut roboty, naprawdę nie warto wysyłać. Zapłacisz za samą wysyłkę repliki tam i z powrotem drugie tyle co gumka kosztuje. Jak sam się za to zabierzesz, to się czegoś nauczysz przy okazji. Poszukaj w temacie o tej replice jak sie do tego zabrać a jak nie ma to zapytaj tam, ktoś Ci na pewno wytłumaczy.

Link to post
Share on other sites

Kupowałem na Taiwanie ;)

Mówicie, że to takie proste, jak ja NIGDY nie rozbierałem żadnego ASG, w szczególności AEG'a , ogólnie ASG interesuję się od... grudnia, i to na niskim poziomie (nie w sensie, że mnie to mało obchodzi, tylko BARDZO mało o tym wiem :/) więc na pewno sobie nie dam rady :/ A na Taiwanie mam nadzieję, że mi za darmo wymienią, bo mam jeszcze gwarancję ;)

 

Chyba, że podrzucicie jakiś tutorial rozbierania MP5-ątek ;)

Edited by MiXteR
Link to post
Share on other sites

"ja NIGDY nie rozbierałem żadnego ASG, w szczególności AEG'a , ogólnie ASG interesuję się od... grudnia, i to na niskim poziomie (nie w sensie, że mnie to mało obchodzi, tylko BARDZO mało o tym wiem :/) więc na pewno sobie nie dam rady"

 

A g**** prawda. Ja jakos tez nie mialem pojecia jak np rozebrac GB, a rozebralem... i zlozylem do kupy. Wymiana gumki to kwestia odkrecenia (w moim przypadku 6 srubek), rozebranie komory i tyle

Link to post
Share on other sites

Żeby w MP5 SD5 wymienić gumkę hop-up to trzeba rozebrać karabin na części pierwsze z wyjątkiem GB, to nie m4 gdzie wystarczy otworzyć body i wysunąć komorę, nie wmawiajcie chłopakowi że to 5 min roboty bo ja już znam rozbieranie na pamięć i zajmuje mi to 15min czasami więcej, więc moim zdaniem jeżeli się na tym nie znasz i nie chcesz zepsuć repliki to daj do sklepu gdzie kupiłeś i będziesz pewny że zostało to zrobione porządnie i nie stracisz gwarancji, jeżeli chodzi o wybór gumki to brał bym systeme bo guardery są często wadliwe i szybko się niszczą. pozdro

 

jak byś jednak wymieniał sam i coś ci nie wychodziło to napisz na gg 11211891 to ci pomogę

Edited by HUGO_HUGO
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...