Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zombie Walk Katowice


Recommended Posts

Kołacze mi się coś w głowie że w Katowicach była kiedyś już organizowana impreza z Zombie, w Silesi (katowicki mega shopping-mall), w taki deseń że grupa ASG strzelała do hordy zombie wchodzącej na pasaż i zostawała przez nie oczywiście ztłamszona.

Ale to chyba była atrakcja zorganizowana przez dyrekcje centrum handlowego.

 

Jeśli chodzi o ten zombie walk jak dla mnie podstawa to powiadomić jakąś policje... szczególnie jeśli pojawiliby się asgowcy.

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Mam chyba (nie)przyjemnosc zakomunikowac, ze w tym roku ZW w Katowicach sie nie odbedzie.. Glowny organizator chyba olal sprawe totalnie.. Nie wiadomo nic konkretnie, jaka trasa, gdzie sie spotykamy, co robimy.. Nic nie zostalo potwierdzone, nie wiadomo nawet czy sprawa zostala zgloszona ze takie cos sie odbedzie u odpowiednich sluzb, a rozmawialismy na ten temat z organizatorem.. Nie ma odpowiedzi na moje maile, na forum (oficjalnym Zombie Walku) tez logowania nie bylo zadnego od bardzo bardzo dawna. Mam nadzieje ze to tylko problemy osobiste (problemy z internetem ew. wypadki losowe), ale mam przeczucie ze sprawa zostala olana. W przyszlym roku chetnie przejme paleczke co do organizacji ZW w Katowicach, jednak w tym roku nie jestem w stanie juz nic zrobic. Rozpoczyna sie rok szkolny, a wiekszosc uczestnikow to wlasnie uczniowie i studenci przeciez. Mnie zreszta tez nauka czeka. Tak wiec w przyszlym roku postaram sie ja zorganizowac ZW w Katowicach!

 

Gdyby cos sie zmienilo dam znac, jednak szczerze powiedziawszy - watpie. Wyglada na to ze organizator dal d...y

 

PS. Wybaczcie brak polskich liter, ale mam problem z komputerem.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...