Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KM HEAD 498 mm do APS96


Recommended Posts

Witam !

 

Tematów o lufach precyzyjnych jest bardzo duża ilość .Przeczytałem całkiem sporo ,lecz nie wyczytałem dla siebie istotnej informacji .

 

Moje pytania : Czy w replice Warriora I od WELLa ta lufa ma porządne osiągi ?

 

(W pewnym temacie była informacja ,że przy 30 metrach trafia się 10/10 cel wielkości głowy ,lecz przy 40 metrach już są problemy)

 

Czy tulejka ze specshopu uszczelnia w miarę układ i czy wszystko pasuje ? (czytałem ,że rozwiązanie z tulejką od tokarza to tylko tymczasowe rozwiązanie )

 

i ostatnie , Czy trzeba na samym wstępie wymieniać komorę hop up , aby "zainstalować" tą lufę precyzyjną ...

 

Jeśli Macie ochotę ,Możecie napisać coś o sprawdzaniu się połączenia KMa i reszty stockowej. ( oczywiście o ile wogóle będzie to współgrać )

 

Pozdrawiam

Edited by sered
Link to post
Share on other sites

Witam !

 

Tematów o lufach precyzyjnych jest bardzo duża ilość .Przeczytałem całkiem sporo ,lecz nie wyczytałem dla siebie istotnej informacji .

 

Moje pytania : Czy w replice Warriora I od WELLa ta lufa ma porządne osiągi ?

 

(W pewnym temacie była informacja ,że przy 30 metrach trafia się 10/10 cel wielkości głowy ,lecz przy 40 metrach już są problemy)

 

Czy tulejka ze specshopu uszczelnia w miarę układ i czy wszystko pasuje ? (czytałem ,że rozwiązanie z tulejką od tokarza to tylko tymczasowe rozwiązanie )

 

i ostatnie , Czy trzeba na samym wstępie wymieniać komorę hop up , aby "zainstalować" tą lufę precyzyjną ...

 

Jeśli Macie ochotę ,Możecie napisać coś o sprawdzaniu się połączenia KMa i reszty stockowej. ( oczywiście o ile wogóle będzie to współgrać )

 

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

Z tego co wiem, to o niebo lepiej wymienić komorę na PDI, wstawić jaka lufe od AEG, 598 (jak dobrze pamiętam). Do tego czarną gumkę HU systemy i do tego tłumik jako atrapa zasłaniająca lufę...

 

 

 

Zły temat jest już temat o tuningu Warriora :wink:

Link to post
Share on other sites

Wszystko się zgadza ,mam jednak problem natury pieniężnej - 400 zł ,oczywiście pamiętam temat "snajper za xxx zł " ,mniej niż 1000 zł to nie ma przebacz ;) .

Innymi słowy nie mam pieniędzy na to ,żeby "okryć" dłuższą lufę precyzyjną no i wstawiać gumki itp. ( będzie kapitał i na to ).

Dlatego na sam początek chciałem zacząć od precki ,potem stopniowo ulepszać .

Na zagranicznych sklepach niestety nie widziałem lufy promyka 6.03 i komory pdi na stocku (kurs dolara m' lovin it ) ,czas dostawy hohooo ,do zimy może ;) ,pesymistycznie zakładając.

 

Dlatego moje pytanie o działanie KMki na stockowym układzie.

 

Nasunęła mi się myśl, lufa KMa z WGC shopu i komora pdi ze specshopu . Wystarczyloby na początku ? Co Sądzicie ?

Edited by sered
Link to post
Share on other sites

Mądre słowo się rzekło .

Dozbierać i kupić na raz wszystko co dobre :-P

Muszę się tylko nad precką zastanowić ,bo niektórzy mówią ,że KM head bije nawet promyka ,inni inaczej ,ale o tym jeszcze poczytam . Póki co dziękować za szybkie odpowiedzi ;)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Niestety nie udało mi się wyedytować mojej poprzedniej wypowiedzi ...

 

Po przejrzeniu ofert różnych sklepów zagranicznych nie byłem w stanie znaleźć w jednym sklepie komory pdi i lufy promyka ,co dopiero jeszcze gumkę -.- ...

Wierzę ,że wykorzystałem opcję "szukaj" ...

Daję Questa dla chętnych ;) ,jeśli Komukolwiek z Was udałoby się znaleźć na dobrym zagranicznym sklepie lufę i komorę ,będę baaaaardzo wdzięczny...

 

Sry za OT

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...