Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Znalazłem dzisiaj na forum Airsoft Retreat temat odnośnie stworzenia repliki tego karabinu na bazie CA m24:) Najlepsze jest to, że koleś ją skończył :) Może kogoś z was to zainteresuje.

 

http://www.airsoftretreat.com/forums/index.php?topic=70460.0

 

W wątku jest pokazane krok po kroku jak koleś to robił. A tu efekt finalny:

paint-040.jpg

Edited by Drako
Link to post
Share on other sites

Witam,

Na początek ukłon w stronę wykonawcy za pracę włożoną w to coś.

Jest to coś na kształt, a nie CheyTac dla wprawnego oka różnice widoczne są od razu :mrgreen: Jednak wydaje mi się iż owe różnice wynikają z jednej strony z ograniczonego parku maszynowego z drugiej pójściem na skróty - gdzie druga opcja niejako dziwi przy takim projekcie :killer:

paint-040.jpg

M200.jpg

Pozdrawiam

Szymon

Link to post
Share on other sites

Różnice w upper receiverze, wynikają z budowy zespołu spustowego i umieszczenia magazynka w m24. Ale fakt - widoczne są braki w detalach i można było co nieco zrobić lepiej. Co jednak nie zmienia faktu że koleś zrobił całkiem ładne w pełni aluminiowe body i gdyby jeszcze nad nim popracował to mógłby zrobić naprawdę wierną kopię.

 

Thor, wiem, że będzie można kupić ale w przedsprzedaży zapłacisz $500 a ta konwersja kosztowała na pewno dużo mniej (nie wiem ile mogły kosztować aluminiowe odpadki z których korzystał ale zapewne nie były drogie:) ).

Link to post
Share on other sites

Tak, jest wyraźnie napisane: "Deposit only". Poza tym, Thor, jaki karabinek?! Toż to jest Karabin przez duże "K"! ;)

 

Super sprawa z tym cheytacem, ale dziwi mnie, że koleś bawił się w jakieś szczegóły typu żłobienia, otwory itp., a całkowicie zmienił kształt komory zamkowej... Jak Pessos zauważył, "Jest to coś na kształt, a nie CheyTac".

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Jeśli ma się odpowiednią bazę do przeróbki i narzędzia do obróbki metalu, pieniądze no i oczywiscie jakąś wiedzę to wszystko jest możliwe.

Najlepszy jest moment kiedy twój projekt zaczyna się urzeczywistniać;]

Ten facet odwalił kawał dobrej roboty, a efekt jest po prostu niesamowity. Ciekawe czy dałoby sie coś takiego zrobić z napędem elektrycznym?!

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...