Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Luneta ACOG


Recommended Posts

  • 1 month later...

To ja się bezczelnie podepnę pod temat ;)

 

Chciałbym się dowiedzieć czegoś na temat następujących lunet typu ACOG:

- replika ACOGa firmy ProArms (KLIK). Głównie chodzi mi o jakość wykonania, najlepiej w porównaniu do ACOGa G&P.

- replika ACOGa "noname" ze sklepu tarcza.pl (na allegro). Tu mi chodzi zarówno o samą jakość wykonania lunety, jak i o sprzedającego. Widzę, że ma sporo negatywów, i poczułbym się lepiej wiedząc, ze może ktoś już u niego takiego ACOGa kupił i jest zadowolony. Nie chciałbym trafić na lunetę "made in china" która np. pochodzi z partii, gdzie wszystkie lunety miały popsutą regulację lewo-prawo (bo taką mam; ), a sprzedający "zapomniał" o tym napisać w aukcji.

- replika ACOGa z posta wyżej (z gunfire.pl).

Link to post
Share on other sites

Tam, wyŻej piszący już ma, poczytaj od początku

Niespecjalnie rozumiem, o co Ci chodzi...

 

Co do ciężaru - ciężka może i jest, ale tu chodzi o lans ;)

 

Wciąż czekam na opinie. Tyle ludzi łazi z ACOGami, a nikt się tymi bliżej nie zainteresował?

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że większość ma kolimatory, z prostej przyczyny - bo są tańsze. Ale widzę, że lunety też schodzą ze sklepów, więc na pewno sporo ludzi je ma.

 

A temat o chińskich ACOGach z allegro znalazłem, nie w tym temacie i nie w tym dziale nawet, ale w dziale "Upgrade i tuning". Tak czy owak dzięki za info, że taki jest, inaczej bym go nie znalazł ;)

 

W takim razie byłbym wdzięczny za jakiekolwiek opinie o ACOGu Pro-Arms'a. Nie muszą być nawet opinie użytkowników, ale może ktoś coś czytał na zagranicznych forach (jakieś linki itp). Ja szukałem już parokrotnie i kupa. Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Może nie ACOGa ale kupowałem inne rzeczy na tarcza.pl i wszystko było ok ;)

A tego z gunfire ja bym nie brał (też pomału myślę o tej lunetce ;) )bo nie widzę tam mechanicznych przyrządów celowniczych, chociaż domyślam się że nie są one zbyt wygodne to jednak mając jakieś doświadczenia z lunetą uważam że moga być bardzo przydatne w asg :P

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...