Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Operation Waterfall - Bloody Amber - Twierdza Modlin


Recommended Posts

  • 1 month later...

Z przykrością informujemy, że zlot w Twierdzy Modlin "Operation Waterfall - Bloody Amber" został odwołany.

Tę trudną decyzję podjęliśmy w związku ze zbyt niską frekwencją - wpłaty uiszczone przez uczestników do dnia

20 kwietnia br. nie pozwalają pokryć kosztów organizacji i zabezpieczenia imprezy a zwłaszcza kosztów wynajmu terenów

i budynków w których impreza miała się odbyć czy wynajmu sprzętu wojskowego.

Opłaty za zlot które zostały uiszczone będą zwrócone przelewami na konta z których zostały wpłacone.

O możliwości odbycia się zlotu w innym miejscu w późniejszym terminie poinformujemy wkrótce.

 

Przepraszamy za zaistniałą sytuację na którą nie mamy wpływu.

 

Organizatorzy zlotu

Link to post
Share on other sites

powiem krótko totalna *** ze strony organizatorów ze nie zapowiedzieli ze minimum to.x.. miejsc potrzebnych do pokrycia planowanych kosztów impry , to ja 350km chciałem jechac i spotkac nowych maniaków asg :killer:

 

 

O możliwości odbycia się zlotu w innym miejscu w późniejszym terminie poinformujemy wkrótce.

 

NAPEWNO ALO TO NAPEWNO NA 100% NIE PRZYJADE RENOMA MODLINA ZDECHŁA I WY TO ZROBILIŚCIE , a pozatym nie organizujcie następnych imprez :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: a to wy :strach: :poddanie:

 

Uważaj na słownictwo, nie tolerujemy wulgaryzmów [R]

Edited by Regdorn
Link to post
Share on other sites

To ja biorę wolne w robocie żeby dymać 300 km za Warszawę, a tu panowie lecą sobie w kompozyt aż szkoda gadać! Nie no panowie nie wiem co wy chcecie organizować i kiedy ale jak się nie umie pływać to po jaką cholerę skaczecie na głęboką wodę!! Proponuję wybrać się na zlot jakiś prawdziwy i zobaczyć jak to wszystko wygląda bo takiego braku organizacji to już dawno nie widziałem... Nie nawet nie będę się wkur**ał i pisał co jeszcze o tym myślę!

 

Sajo-kurde-nara!

Link to post
Share on other sites

Wiecie co...wydaje mi sie, że każdy jest rozczarowany i każdy jakoś tam sobie życie zaplanował, żeby pojechać, ale to, że z powodu braku pieniędzy zlot się nie odbędzie to naprawdę nie jest powód żeby mieszać organizatorów z błotem.

 

Wiem, że najłatwiej czepiać się i wyklinać osoby które starają się coś robić niż na przykład napisać: "a ile osób brakuje?", "a co można zrobić żeby pomóc?", albo chociaż "fajnie, że się staraliście, trzymamy kciuki za inny termin?".... to nie jest takie tródne...

 

A co do złotych rad ad. informacji o niezbędnym minimum to czemu takie złote rady nie pojawiły się miesiąc, czy dwa temu??

Link to post
Share on other sites

Wiecie co...wydaje mi sie, że każdy jest rozczarowany i każdy jakoś tam sobie życie zaplanował, żeby pojechać, ale to, że z powodu braku pieniędzy zlot się nie odbędzie to naprawdę nie jest powód żeby mieszać organizatorów z błotem.

 

Wiem, że najłatwiej czepiać się i wyklinać osoby które starają się coś robić niż na przykład napisać: "a ile osób brakuje?", "a co można zrobić żeby pomóc?", albo chociaż "fajnie, że się staraliście, trzymamy kciuki za inny termin?".... to nie jest takie tródne...

 

A co do złotych rad ad. informacji o niezbędnym minimum to czemu takie złote rady nie pojawiły się miesiąc, czy dwa temu??

 

 

Sorry ale jak się coś organizuje to się kalkuluje wszystko a za cene 90 zł to można wiele zdziałać! Patrz jedna z najlepszych imprez w kraju Basra pod Kielcami - cena 30zł za 2 dni! To sorry ale o czym tu mówisz bo nie rozumiem... za brakło to ile osób się spodziewali 160 i ani jednej mniej?! A zlot jedno dniowy można obgonić za 7 zł od głowy z wodą pitną, pirotechniką więc w cenie 90 zł to można wiele zdziałać nawet płacąc za nocleg i teren.

 

Dzięki kolego spocznij! Nie mam pytań!

Link to post
Share on other sites

Panowie, to nie jest jakiś tam poligon na wsi, tylko Twierdza Modlin, zresztą mocno sprywatyzowana chyba. Kasa musi być na wynajem terenu, a że tylko ze 20 osób wpłaciło to się nie dziwię że imprezę odwołano. I 160 osób to orgi planowały maksymalnie, nie minimalnie, także poczytajcie.

Inna ważna sprawa jest taka, że reklama całej imprezy mocno kulała, przez co mało "prawdziwych" chętnych było.

Żałuję, że nas tam nie będzie, bo się mocno napaliłem na dwudniowe strzelanie, szczególnie w tak fajnym miejscu i jedyne co naprawdę można zarzucić, to tym co się zapisali i nie zapłacili. Kropka!

Link to post
Share on other sites

kolego REGDORN poniosło ze słówkami typu ch...... i inne tam bleble. u mnie jeżeli kogoś obraziłem to wielkie przepraszam ,ale jadę na Combat Alert tam przynajmniej niema czy 100 czy 2000 osób ktoś ładnie napisał to impreza dla miłośników anie złotówek , a po drugie osobiście doliczyłem 75 osób które zapłaciło na modlin

 

 

Naprawdę szczerze współczuję organizatorom i potencjalnym uczestnikom tego spotkania.

 

współczuje organizatorom, ja też braku doświadczenia a uczestnikom pewnie też ale , extra zabawy która się nie odbyła

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...