Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

witam ponownie.

Dziś spotkało mnie coś dziwnego:

próbowałem strzelać karabinem i nic, zero reakcji.

Po podładowaniu baterii nadal był brak reakcji...

Po dwóch godzinach od ładowania karabin "powoli się rozstrzelał" czyli na początku cicho pykał, coraz głośniej ,aż w końcu zaczął strzelać wolno-tak jak by była słaba bateria, a potem szybko tak jak by była na max naładowana. Może mi ktoś powiedzieć czym możne to być spowodowane?? ;/

Edited by Hilder
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Podczas ostatniej strzelanki, w której uczestniczyłem, miałem pewne problemy z moim nowym RK-02. Mianowicie nagle, w trakcie strzelania, silnik milkł - tak jakby odłączył się akumulator (co oczywiście nie miało miejsca). Po kilku zmianach trybu ognia wszystko zaczynało działać poprawnie. Wygląda na te same objawy jak w pierwszym poście.

 

Jeśli to kable - jak je wymienić (mam zero pojęcia o elektryce, lutowaniu, etc. - można to komuś zlecić?)? Jeśli to zablokowany tłok - jak go odblokować?

 

Kupiłem Akumulator Ni-MH 9,6V 1500mAh typ stick[FIREFOX] - właśnie się ładuje. Czy jego podłączenie pozwoli na odblokowanie tłoka (obecnie moje RK-02 jest jak martwe).

Edited by Jarlslav
Link to post
Share on other sites

Odblokować tłok można zdejmując osłonę z silnikiem i podnieść antyresrival,bynajmniej ja tak robię i pomaga :)

 

A z wymianą kabli nie możesz sobie nie poradzić,najwyżej poproś tate o pomoc :D

 

Ale zanim zwolnisz antyresrival spróbuj postrzelać na nowej batce.

Link to post
Share on other sites

Ale zanim zwolnisz antyresrival spróbuj postrzelać na nowej batce.

 

Już odblokowałem - max naładowana batka pomogła.

 

A z wymianą kabli nie możesz sobie nie poradzić,najwyżej poproś tate o pomoc :D

 

:lol: :lol: - mój tatko ma podobnie dwie lewe ręce do "robótek mechaniczno-elektrycznych" jak jego 31 letni syn, ha ha.

Edited by Jarlslav
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...