Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zawieszenie 4-punktowe MICH/PASGT


Recommended Posts

Witam,

 

Mam zamiar na dniach usprawnić swoją plastikową replikę hełmu PASGT która ma jedynie 2 punktowe zawieszenie. Zamierzam zrobić własnoręcznie zawieszenie takie jak od hełmu MICH i potrzebne mi są wymiary poduszki która jest z tyłu oraz jakiej szerokości taśma jest użyta w takim zawieszeniu (20mm czy 25mm). Jeśli ktoś byłby tak miły i zmierzył to dla mnie byłbym wdzięczny :)

Link to post
Share on other sites

Ponieważ były prośby bym wstawił tutaj fotki tego co stworzyłem, proszę bardzo, oto one:

 

zawieszenie003.th.jpg zawieszenie006.th.jpg zawieszenie010.th.jpg zawieszenie011.th.jpg

zawieszenie012.th.jpg zawieszenie013.th.jpg zawieszenie014.th.jpg

 

Dodam że koszta całkowity tego zawieszenia to ok 7 zł (wszystko co potrzebne dostępne w każdym sklepie z pasmanterią. W moim przypadku największy problem sprawiło znalezienie taśmy o szerokości 20mm.

W tym zawieszeniu wykorzystałem kawałek oryginalnego paska pod brode jaki był już z hełmem ale będę go musiał poprawić bo za bardzo odstaje od brody (co z resztą widać).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...