Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Sprawa wygląda tak, Mój kumpel ma owy sprzęt i juz 2 raz ta sama awaria.

 

Mianowicie naładowaną baterię podpinamy i po naciśnięciu spustu nic się nie dzieje. Tak jak by prąd nie dochodził. Silnik stoi bez ruchu.

 

Sprawdzaliśmy go kilkukrotnie na innych bateriach i ciągle to samo. Brak jakiejkolwiek reakcji.

 

Około 2 miesięcy temu stało się to samo, poradziliśmy po lekkich testach by wysłał na gwarancję(taiwangun). Bez problemu doszło po 6 dniach, replika strzelała.

Choć pojawił się problem z kolbą, gdyż nie da się jej do końca wysunąć, coś ją blokuje.

 

Proszę was o jakąś poradę co może się dziać i czy da się to naprawić w domowych warunkach, bez bawienia się z wysyłką na gwarancję.

 

Czytałem poprzednie tematy o tym, ale nic konkretnego co to może być i czy da się naprawić, nie ma.

 

 

 

Z góry thx za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Witam. A Ja posiadam MP5A4 JG mam problem z selektorem ognia :/. Po wymianie łącznika styków przez jakiś czas było wszystko ok a teraz po paru strzelankach zanika mi ogień ciągły :( a mianowicie raz jest a raz go nie ma :/.. Jak ktoś ma jakiś pomysł jak to naprawić piszcie :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...