Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Precka G&G a systema, promyk


Recommended Posts

Zapewne najbardziej odczuwalna w wadze portfela.

Zmiana jednej 6.04 na inną tej samej długości daje prawie niezauważalne korzyści.

W przypadku stockowym prec luf firmy G&G to niestety nie są tak dobre jak być powinny.

 

Grzechotnik teoretycznie masz rację ale praktycznie wszystko zależy od długości lufy i mocy repliki. Dlatego zawsze pozostaje stara i poczciwa systemka która się sprawdza a jest o połowę tańsza. :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Poszukaj sobie tematu, w którym był wyniki pomiarów robione na jakiejś uber maszynie. Okazało się, że te preclufy G&G wcale nie są takie precyzyjne i nie mają tych 6,04mm tylko 6,08mm. Ale to było jakiś czas temu, może teraz się poprawili.

 

Osobiście polecam systemę (zresztą w w/w teście wyszły bardzo pozytywnie te lufy).

Link to post
Share on other sites

hmm

po 1.) test wydaje mi się mało wiarygodny'(przeprowadzany przez madbulla iiii... madbull wygrywa)

po 2.) Wyszło to, co jest od dawna wiadome- systema prezentuje się lepiej od g&g, jednak na ile będzie to odczuwalne w praktyce?

 

Edit: link do testu luf wg madbulla

http://www.madbullairsoft.com/images/Adver...el%20Report.pdf

Edited by Zelber
Link to post
Share on other sites

Ale co chcesz wiedzieć..?

O ile centymetrów "LL" będzie lepsza od G&G..?

 

Każdy test poza "laboratoryjnym" dla tej samej repliki, w której tylko przekładasz lufę będzie niemiarodajny. Na skupienie wpływa wiele czynników poza lufą.

Dla Twojej repliki może być ogromna różnica lub ledwiezauważalna...

 

Tak, czy siak - Prometheus ( Leylax ) jest najlepszy razem z... KMH.

 

Pozdrawiam,

Lambert

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się. Do tego gdzieś na WM'ie czytałem, że Promyk nadaje się bardziej do replik wyborowych, a KM Head do szturmowych, ale ludzie stosują je zamiennie.

W mojej replice wstawiłem trochę dłuższego (niż stockowa lufa) promyka i w porównaniu do repliki G&G kolegi skupienie mam dużo lepsze. Z tym, że również mam Komorę Ka, on zwykłą, więc test nie jest miarodajny. No i jak pisałem: to różne długości luf...

Lambert raczej wyczerpał temat.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...