Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam,

jaka jest różnica między snajperem a strzlecem wyborowym ? Chce sprawdzić jak to jest czy naprawdę mnie to kręci. Czy jak kupie sobie warriora wella a będe miał extra kamuflarz nie mgoę być snajperem/strzelcem wyborowym dopuki nie kupie sobie lepszej repliki ?

Link to post
Share on other sites

Było juz o tym nie raz nie dwa.

no ale co tu duzo gadać...

 

Ja Ci powiem jak ja to odbieram;]

Strzelec wyborowy-porusza sie z teamem, daje precyzyjną osłone ogniową trzymająć sie lekko za oddziałem szturmującym, dzięki lunecie informuje o pozycjach wroga i nadaje koordynacje na ostrzał.

Potrafi strzelać celniej i nieco dalej niz karabin szturmowy. CZasami odłącza sie od grupy by zwiedzic teren, zdjąc kogos z innej pozycji wymagającej precyzyjnego strzału.

 

Waruki ASG: ~60m skutecznego zasięgu na 100%;]

 

Snajper-posiada zasieg znacznie przeważający karabin szturmowy jak i wyborowy. Ma za zadanie eliminować wyzej wyznaczone cele/jednostki jak np: pozycje MG/dowódce.

Często odłącza sie od grupy, inwestuje w kamuflaż.

 

Warunki asg: 70m skutecznego zasiegu i wyzej

 

Taka moja mała opinia z doświadczenia.

Link to post
Share on other sites

Wiadomo ze chodziło mi o kamuflaż kiedy nie działa w grupie...to chyba oczywiste ;-)

 

M14 wąpie ze sie nada chyba ze dasz mi jakiś tuning do 420 fps i dobrą prece.

A stockowy warrior z racji ze nie ma funkcji semi raczej nie spełni wymagań.

 

Jednak nie przywiązuj równiez ogromnej wagi do tego co mówie. Sam musisz to równiez wyczuć. Ja jedynie mówie to co nauczyłem sie z doswiaczenia pzrez ponad 1.5 raku siedzenia w zwiadzie i wszystkim co sie kreci wokoło tego ;p

Link to post
Share on other sites

@rocky3333:

Strzelec wyborowy MUSI mieć "broń" wyborową - wiesz co to znaczy, kolega pisał: zasięg i celność.

Nie ma sensu targanie ze sobą długiej miotły, którą można tylko liście pozamiatać...

Z kiepskiej repliki nie zrobisz czegoś wybornego!

Poza tym chciałbym żebyś uwierzył, że do tej roli potrzeba troche doświadczenia ( do roli snajpera sporo doświaczenia ) i dużo kasy...

 

stockowy warrior z racji ze nie ma funkcji semi raczej nie spełni wymagań.

Tuningowany warrior też nie ma funkcji "semi"... ;-)

 

Pozdrawiam,

Lambert

Edited by Lambert
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...