Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Metal body do AK47


Recommended Posts

ja złamałem dolne ucho przy montażu drewnianej kolby. uszy są bardzo kiepskie ,łatwo je ułamać. Napis SRC2006 jest po lewej stronie body z przodu , jest tłoczony , a małe logo SRC jest po prawej stronie body pomiędzy suwadłem, a okałdziną drewnianą..

Link to post
Share on other sites

aha, ale to znaczy że uszy mogę przełożyć? no to spoko, więc może nawet src kupie i jak się złamią to przełoże ;)

 

edit:

 

a czy tył CA będzie pasować do przodu SRC?

Edited by Acho
Link to post
Share on other sites

Nie do końca. Da się (trzeba) uszy przełożyć w body firmy CA, bo mają taką konstrukcję jak stock. W swoim metal body G&P, uszy mam na stałe z body i podejrzewam, że w SRC jest tak samo.

 

 

edit:

Co do pasowania ze sobą części body, dwóch firm. Nie mam, ale myślę, że będą (G&P pasuje z plastikiem, tylko należało trochę komorę hop-up przypilować), ale zastanawia mnie czy będą pasować wizualnie? Tz.; body G&P i CA jest matowe, szaro-czarne, a na fotkach SRC jest czarne połysk. Proszę mnie wyprowadzić z błędu, jeżeli mylę się co do SRC, ciekawi mnie jak jest w realu.

Edited by akm
Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

dobrZe zrozumialem, ze przy probie polaczenia abs przodu od tm z body g&p tzreba podpilowac komore hu? i czy kolba od ostrego wejdzie bez problemu do tego body czy tez tzreba cos pilowac/sztukowac. pozdrawiam

 

ps: mam aks tm, wiec jesli chodzi o sztukowanie kolby pod kable do baterii to nie ma problemu, bo zosrawiam stick pod deklem

 

pps: tu ten zetsaw, ktory nabylem i kolba, o ktora jest pytanie:)

 

http://www.allegro.pl/item223565454_ak_zes...a_replike_.html

Edited by vonmarxx
Link to post
Share on other sites
  • 6 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...