Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam

 

Na allegro bez problemu dostaniesz sprzet holenderski w DPM. U nas w teamie kolega uzywa takiej kamizelki, sprawdza sie swietnie. Dobry sprzet (cordura, niezlej jakosci nylon, uszyte z glowa) za niewielkie pieniadze. Ale to tak gdybys chcial jedynie cos w DPM dobrac...

 

Jezeli pytasz o oporzadzenie PLCE to sytuacja jest naprawde ciezka. Mam jednak kontakt do pewnej osoby, ktora takie oporzadzenie posiada - kiedys chciala sie ze mna wymienic za PLCE dunskie, mozliwe jednak, ze bedzie gotowa sprzedac Ci komplet brytyjski. Przygotuj sie tylko na dosc wysoka cene, ten sprzet wart jest naprawde duzo zwlaszcza, ze tak trudno go u nas dostac. Pozdrawiam.

 

Ronin

Link to post
Share on other sites
  • 3 months later...

Dobrym pomyslem jest tez rozgladnac sie na gieldzie we Wrocku - gielda z antykami, w soboty jest tam duzo stoisk z militariami wiec napewno wychaczyłbys cos dobrego.

 

Jutro od nas duzo ludzi jedzie wiec rozgladne sie i zdam relacje co bylo i w jakich cenach.

 

Pozdrawiam Buli

Link to post
Share on other sites

- na allegro polecam czlowieka o nicku Demobil2000

- proponuje rozejrzec sie na ebay.co.uk i ebay.com - czasami za smieszne pieniadze mozna wyrwac PLCE czy assult vesty

 

a z dostepnych rzeczy w DPM, ktore widzialem czesto na allegro:

- kurtki (bluzy)

- koszule

- spodnie,

- zestawy p.chem

- saperki (NL)

- manierki,

 

z rzadziej pojawiajacych sie:

- helmy kevlarowe,

- kamizelki przeciwodlamkowe (czesciej NL)

- ochraniacze gore tex na buty,

- kurtki i spodnie goretex (czesciej NL)

- plecaki NL w DPM

- berety

 

do bialych krukow naleza:

- czapki patrolowe,

- kapelusze junglowe,

- oporzadzenia jakiekolwiek,

- parki SAS,

- plecaki Bergen

Link to post
Share on other sites

Otwieram forum a tu Hargin, otwieram WMASG a tu Hargin, jade do Bornego a tu Hargin...Boję się otworzyć lodówkę... ;-))

A tak powaznie to juz chciałem pisać ale Hargin mnie uprzedził więc nie mam jużnic do dodania.

Jedynie to że o ile mundury DPM są dostepne na allegro, to oporządzenie to przypadki.

Jeśli natomiast chciałbyś coś mieć, to może to być kamizelka typu RPA pattern 83 w kolorze oliwkowym, gdyż Brytole sporadycznie takich używają. A Hargin ( zapewne przez przypadek) nie dodał ze jest posiadaczem takowej w DPM-ie ( Happy Hargin).

Można tez trochę kombinować jak na tym zdjęciu:

2.jpg

lub tym:

6.jpg

(tak...pochwaliłem się ....no to co)

Na tych zdjęciach jedynie Giers ma pełne oporządzenie PLCE.

Pozostałych dwóch ma kombinowane ( szelki PLCE, jakieś ładownice PLCE, trochę szytych przez panią krawcową, resztę uzupełnia Alice)

Generalnie elementy PLCE i inne białe kruki dostepne są tu:

http://www.flecktarn.co.uk/productsdpm.html

pozdrawiam i życze miłego kompletowania

Link to post
Share on other sites
Otwieram forum a tu Hargin, otwieram WMASG a tu Hargin, jade do Bornego a tu Hargin...Boję się otworzyć lodówkę... ;-))

 

chcesz powiedziec, ze sie bardzo cieszysz? :)

 

 

Jeśli natomiast chciałbyś coś mieć, to może to być kamizelka typu RPA pattern 83 w kolorze oliwkowym, gdyż Brytole sporadycznie takich używają. A Hargin ( zapewne przez przypadek) nie dodał ze jest posiadaczem takowej w DPM-ie ( Happy Hargin).

 

tak miedzy Bogiem, a prawda - to juz tego Patterna nie mam ;]

wczoraj oddalem je w dobre rece, kolegi Frugo - wiec Happy Frugo :)

 

ja dzis jak dobrze pojdzie bede malpowal przed lustrem w oryginalnym Wavernie (DPM Assult Vest)

Link to post
Share on other sites

Harign i Padre: bez urazy ale nic nowego - przynajmniej zostanie dla nastepnych maniakow ( 8) )

 

Happy Hargin: a kiedy pochwalisz sie fotka Wywerna :twisted: ?

 

Buli, niestety do Wrocka mam cala szerokosc Polski wiec w razie czego bylbym wdzieczny za 'posrednictwo'.

 

Tak czy siak dzieki za szybka odpowiedz :wink:

Link to post
Share on other sites

No widzę, że DPM się robi coraz bardziej TRENDY. Jeszcze 2 lata temu wszyscy biegali w woodlandach, a teraz się przebierają w DPM :-)...

 

Ja np. szukam hełmu brytyjskiego - może być używany :-).. albo jak ktoś będzie zamawiał w www.flecktarn.co.uk to ja się podłączę.

Link to post
Share on other sites

Azghar, na Jarmarku Dominikańskim był gościu z Opola, u którego zaopatrzyliśmy się w pustynne DPMy. Hełm miał po 250 zł.

Mówił że niedługo wybiera się do anglii po nowy towar w tym po 20 hełmów ( 10 ma pójść do jakiejś agencji ochrony). Jak znajde jego wizytówkę to podeslę ci na priva.

Link to post
Share on other sites

No nie taka znowu moda :-) ja mam brytola ponad 2 lata.

 

A co do kamizelki Hargina :-) mhhhhh za ta cene :-) boska :-)

 

aczkolwiek moge sie przyczepic nieco do kolorystyki nie jest to brytyjczyk :-) ciapki te ale za duzo jasnego, to jakas tropicalna odmniana ale ladnie wspolgra. Zdjecia beda w srode :-)

 

Brytyjczyk ... to jest to :-)

 

 

Teraz szukam jeszcze butow brytyjskich ale w polsce nie spotkalem do tej pory.

No coz pozostaje sciagnac z UK.

Link to post
Share on other sites
dzięki Padre,

... ten z paragrafu łyknął chyba Hargin :-)

 

jest jeszcze drugi helm w Paragrafie Gdanskim (ja wzialem egz. z Paragrafu w Gdyni) - jednak ma wyciagniete gumki :x

 

a co do Patterna to faktycznie on jest w DPM - niekoniecznie brytyjskim, bardziej w holenderskim... ale ez nie do konca

 

aha... mam juz brytyjska DPM Assult Vest :) to tak dla rozdraznienia :D

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Zapraszam do odwiedzania naszego forum na stronie Blood Berets. Szczególnie do działu "Rózności".

Będę tam umieszczał wszelkie dostepne informacje o sprzęcie brytyjskim w Polsce i nie tylko

Tam możecie umieszczać swoje pytania, na które w miarę możliwości postaramy się odpowiedzieć.

Aha, to nie konkurencja dla WMASGu, tylko link dla zafascynowanych kolorami Jej Królewskiej Mości.

http://giersik.superhost.pl/forum/index.php

Zapraszam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...