Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Oj, nieładnie....


Recommended Posts

Znalazłem w sieci informację, że powstał plan zorganizowania "II międzynarodowego zlotu ASG w Krakowie". Informacja ta została opublikowana 29 kwietnia br., a przewidywany termin to 4/5 września 2004. Informacja ta jest sygnowana przez Małego.

W lutym br. Kozi zapowiedział, że odbędzie się II edycja zlotu w Janowie, w terminie 10 - 12 września 2004.

Dziwna wydaje się być zbieżność tych terminów. Czyżby ktoś usiłował wprowadzić rozłam ? Czy organizowanie spotkania nazywanego "zlotem" na tydzień przed zapowiedzianym terminem ZMASG nie nosi znamion działania celowego?

Wszelkie przesłanki wskazują, że powstał drugi, obok WMASG nurt ASG w Polsce. Nic nie byłoby w tym złego, gdyby nie znamiona, iż ten "drugi nurt" stara się być konkurencyjny wobec WMASG. Uważam bowiem, że "zagrywka" z organizowaniem jakiegoś "zlotu" w opublikowanym terminie VIII ZMASG jest działaniem zamierzonym i mającym na celu wprowadzenie niespójności w polskim środowisku ASG.

Link to post
Share on other sites

O ile mnie pamiec nie myli na forum bylo uzgadniane (dyskusja) co do terminow ZMASG'ow (w sprawie kolidowania dat), zas impreza sygnowana przez Malego nie jest ZMASGiem i jakos raczej nic z nim nie ma wspolnego.

 

Skoro ludzie z WMASG nie planuja na ta impreze przyjezdzac z roznego rodzaju przyczyn (tak samo jak i na pierwszy) nie widze nic w tym zlego zeby sobie MALY robil nawet zloty co tydzien, skoro i tak nikt do niego nie pojedzie.

Link to post
Share on other sites

Co raz więcej Ekip chce być organizatorami zlotów ...

Nie wszyscy maniacy maja wakacje i zbierają kase na ten jeden jedyny Zlot.Są tacy co planują urlop z rocznym wyprzedzeniem a przy rotacji terminów dla niektórych jest owiele lepiej że mogą pojechać tydzień puźniej na drugi Zlot w inne miejsce jeśli grafik urlopowy im nie pozwala na wyjazd na pierwszy Zlot.

Nie uważam tego za złośliwość , poprostu im wiecej będzie maniaków i grup ich reprezentujących tym więcej będziemy mieli w przyszłości imprez

dopuki nie będą się odbwały w tych samych terminach nie powinno być problemów.Z drugiej strony niektórzy woleli by zaoszczędzić troche kasy i nie jechać przez pół Polski jeśli będą mieli impreze pod nosem zwłaszcza że PKP wprowadziło dodatkowe opłaty za bagaż powyżej 120 litrów.

Link to post
Share on other sites

Można grzecznościowo ustalić, że między zlotami przyjmujemy 2 tygodnie odstępu. Kolejna sprawa to, to, że nie każdy ma możliwość pojechać na drugi koniec polski. Ja z Tarnowa mam paskudny dojazd do Lublina i to że w Krakowie będzie zlot mnie cieszy. Tydzień to trochę za krótki okres, ale 2 tygodnie to nie. Warto by też aby ktoś koordynował terminy dużych zlotów. Nie chodzi o jakiś formalizm ale o wygodę, uniknie się problemów. Maniacy sami zadecydują na który pojechać. Na stronie WMASG byłby odnośnik do terminów imprez.

Link to post
Share on other sites

SONY przytelepać sie z AEGiem na Falcon i straszyć nim organizatora calująć weń z AUGa jakoś CI sie chciało. (wiem bo byłem wtedy jednym z organizatorów)

 

PS

Co do terminu zlotu sygnowanego pzrez "MAŁEGO" Ci co chcą przyjechac do krakowa niechaj jadą, wierze iz z racji przydomka "ZMASG" w Janowie pojawi sie i tak spora ilość osób.

 

Druga sprawa 8 dni przerwy to faktycznie mało ukąłdny termin,miło by było 2 tygodnie, tym bardziej ze sam chętnie wybrałbym sie poznać ludzi spoza kraju a jako organizator wątpie w możliwosći czasowe moje i współorganizatorów Janowa :/.

 

Trzecia sprawa to taka ze chciałbym, zaprosić ludzi spoza granic kraju (przynajmniej tych bliskjich sąsiadów) no ale wątpie by chciało im sie jechać dwa razy.

 

nie mniej jednak życze udanej imprezy i "małemu" oraz wszystkim współorganizatorom Janowa.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...