Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Ja zakupiłem lufe Vanarasa 6.03 509mm do G36K JG i napewno strzela lepiej niż na stocku : ) Jednak dopiero ma przebieg ok. 800 kulek także ciężko mi coś więcej wywnioskować. Narazie nie było żadnej zacinki na kulkach Guardera 0.25g. Nie miałem też jej jak porównać z lufami innych producentów. Lufa jest bardzo ładnie wykonana, jednak ma troche większa średnicę zew. niż lufa stockowa i musiałem wywalić osłonkę lufy (tą pod chwytem) i zatrzask blokujący pierścień regulacji w komorze HU troche odstaje, ale bez większym problemów wszystko trzyma się kupy. Aha, trzeba kupować albo lufę tak aby nie wystawała bo nie mieści się w tłumik płomienia (ja ukrywałem ja w tłumiku od SF także nie mam problemu)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Jak już pisałem nie mam porownania z innymi preckami, ale albo mi się trafiła felerna sztuka albo wszystkie są takie. W środku pozostaje biały nalot (kulki Guardera 0.25) i chrom w środku się wyciera. Skupienie jest nawet w porządku ale porównując moja G36 JG z stockowej AK-74(chyba P&J) innej osoby z teamu, mogę stwierdzić że AK strzela minimalnie celniej (jednak ma więcej FPS i to może sprawiać wrażenie że na krótszej odległości celność jest lepsza).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...