Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Najlepszy wybór na nasz klimat to brytyjski DPM, polski mundur nie maskuje tak dobrze jak się wydaje. U nas w teamie mamy właśnie polskie, brytyjskie i amerykańskie . Zdecydowanie najwygodniejsze są DPM i Woodland (USA). Co do zdolności makujących, wydaje mi się że amerykański Woodland jest minimalnie lepszy od polskiego - ale to moje spostrzeżenie. Najrozsądniejszym wyborem jest brytyjski DPM, doskonały kamuflaż, niska cena, duża dostępność i jeszcze jedno : Żandarmeria Wojskowa nie czepi się Ciebie w DPM, z polskim mundurem różnie bywa. :lol: DPM nie jest tak ciężki i nawet po deszczu można go nosić. Ja używałem polskiego ale się przesiadłem na amerykański Woodland, dostałem cały komplet niedrogo.

Link to post
Share on other sites
Guest british

:roll: według mnie DPM jest chyba najrozsądniejszym (lub jednym z najrozsądniejszych) mundurem na polskie warunki. Można go nosic cały rok (choć w lato może być w nim trochę gorąco), ma całkiem udany krój (skośne kieszenie w bluzie, i tak nie używam ich w terenie ze względu na kamizelke, ale 'w cywilu' są w sam raz/ zakładki na kieszeniach spodni zapobiegające wypadaniu przedmiotów), wzór maskujący jest 'neutralny' i nieźle maskuje się w różnych terenach... oczywiście nie mogę odmówić 'sensowności' BDUsom i flecktarnowi. Myślę że najlepiej samemu przetestować te mundury i wybrać ten, który najbardziej pasuje.

Co do polskich USów , maja one źle pomyślany krój i beznadziejny materiał, do tego wzór jest zbyt ciemny na większość lasów, nie polecam :|

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...