Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A3 G&P - kulki lecą, słabo lecą i nie lecą


Recommended Posts

Ostatnio i u mnie pojawił się identyczny problem (m4 g&p , rocznik 2008; tuning lvl 1 -asgshop)

 

Kulki zatrzymywały się w komorze, więc wymieniłem stock na tę Kings Armsa, dodałem preckę Guardera (sprawdzałem zarówno na gumce guardera jak i systemy). Poprawy nie zauważyłem (oczywiście oprócz lepszej szczelności, co jednak nie niwelowało problemu).

Teraz popróbuję jeszcze tych patentów z dociskaniem/zmianą kąta łączenia komory z GB. Mam nadzieję, że się uda (wydawanie kasy na przesyłki i serwis raczej mi się nie uśmiecha).

Link to post
Share on other sites
  • 2 months later...

Witam

Miałem, albo jeszcze mam podobny problem i całe szczęście, że znalazłem ten temat, bo to mi trochę dało do myślenia.

U mnie było wszystkie pięknie do czasu, kiedy zachciałem zmieniać gumkę i lufę, złe podawało kulki zasięg jak z glocka i szczelności żadnej, na połączeniu dysza gumka komora. Podawało, co druga czy któraś kulkę

No, ale było dobrze za stocka … to próbowałem stokowa gumę, lufę sciagnac zakładać aż w końcu doszedłem ze złe zakładam gumkę … nie jestem ekspertem wiec opisze to tak

Gumkę można łatwiutko założyć na lufę a przy wciskaniu lufy z gumka do komory okazuje się ze komora jest tak ciasna ze spycha mi gumkę z lufy. Wsadziłem długopis do komory zatrzymał się akurat na uskoku gdzie powinna jak mi się wydaje zatrzymywać się gumka było 17mm do wejścia dyszy, wepchnąłem lufę z guma do komory i mam 19 mm do końcowki gdzie wchodzi dysza od gumki.

W końcu lejąc litry silicone spray udało mi się wepchnąć stara gumę do komory z lufa i okazuje się, że szczelność jest piękna, więc zapewne to był problem, skończę to później, już po ponad 12 godzinach zmagań pora się nachlać wina.

Edited by vandal7
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 4 years later...

Witajcie, mam mały problem z m16 otóż zamontowałem w niej sp160 i przy strzelaniu kulki lecą tak jak by hop up nie istniał (komora i lufa 6.03od g&g). Myślałem że to problem z gumką hop up więc wymontowałem zielonego g&g i dałem madbulla- ale dalej to samo kulki po 10 m idą w dół. Dałem spowrotem g&g ale wymieniłem dystanser na typ h. to t nie pomogło ;( Macie jakieś pomysły co to może być?

ps. dysza, głowica cylindra, głowica tłoka są szczelne

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...