Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szyna RIS do mossberg 590


Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Jest sposób:

1. Kup jakąś szynę R.I.S.

2. Odkręć osłonę body (taki kawał plastiku).

3. wywierć w body u góry na samym środku układu celowniczego dwie dziury, ale tak żeby "nakładały" się na wejścia od szyny R.I.S.

4. Włóż w wykonane dziury śruby o odpowiednim przekroju.

5. Nałóż Ris'a.

6. Przykręć czymś od góry.

 

Nie wykonałem tego sam, tylko tak bym to zrobił.

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Sory ,że odgrzewam :P

 

http://img64.imageshack.us/img64/6898/1001303f.jpg

Mój mosiek (od AGM, ruchome okno wylotowe sam zrobiłem) z szyną boczną od G36 (jakiś plastik fantastik za stówkę) przyklejoną silikonem na gorąco :P

Weszła tam, jakby była robiona na wymiar, nie trzeba był niczego dopasowywać

 

P.S. Dzięki temu zdjęciu widzę ,że chyba wypadałoby przetrzeć troszkę swoje giwerki xD

Link to post
Share on other sites

Sory ,że odgrzewam :P

 

http://img64.imageshack.us/img64/6898/1001303f.jpg

Mój mosiek (od AGM, ruchome okno wylotowe sam zrobiłem) z szyną boczną od G36 (jakiś plastik fantastik za stówkę) przyklejoną silikonem na gorąco :P

Weszła tam, jakby była robiona na wymiar, nie trzeba był niczego dopasowywać

 

P.S. Dzięki temu zdjęciu widzę ,że chyba wypadałoby przetrzeć troszkę swoje giwerki xD

 

Sorry, że może trochę głupio się zapytam ale gdzie masz regulacje Hop-Siupa ?? Z tym przetarciem to będzie grubsza sprawa to będzie ogarnięcie repliki, a nie przetarcie.

 

Pozdrawiam...:D,

Patryklen12

Link to post
Share on other sites

Naciągam sprężynę i wtedy okno wylotowe jest całkiem otwarte - jakimś cienkim czy śrubokrętem ,czy drucikiem przesuwam to do regulacji :P

 

Moja repliczka tak, jak sobie leży ,to jest ładna i czyściutka ,ale teraz jak zrobiłem zdjęcie z mocnym flashem światłem to widzę xD

Link to post
Share on other sites

Naciągam sprężynę i wtedy okno wylotowe jest całkiem otwarte - jakimś cienkim czy śrubokrętem ,czy drucikiem przesuwam to do regulacji :P

 

Moja repliczka tak, jak sobie leży ,to jest ładna i czyściutka ,ale teraz jak zrobiłem zdjęcie z mocnym flashem światłem to widzę xD

 

No przydało by ją trochi ogarnąć, bo wygląda jak złom, za przeproszeniem.

 

 

Pozdrawiam...:D

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...