Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

  • Replies 105
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witam.

 

Tak, nie rezygnujemy ze scenariusza ani pomysłów jakie pragnęliśmy zrealizować podczas zlotu. Następnym razem, będziemy wiedzieli już jak i kiedy się do tego zabrać najlepiej, bo prawda taka, że informacja o zlocie powinna być zamieszczona na początku czerwca i już wtedy powinniśmy szukać ludzi.

Myślę, że w przyszłym roku, właśnie w czerwcu mniej więcej, spróbujemy ponownie, tym razem zabierzemy się do tego dużo lepiej.

 

Jak pisał Barszcz, najwięcej na tym my straciliśmy, bo i ostatnie tygodnie wakacji + kilka dni we wrześniu, podczas których dzień w dzień pracowaliśmy na terenie zlotu, i połowę ludzi z ekipy (to może być akurat dobra strona, wiemy teraz na kim możemy całkowicie polegać, a kto nie wart jest zaufania), i na koniec zaliczyliśmy fallstart podczas pierwszej imprezy przez nas organizowanej z powodu braku uczestników.

No cóż, nic więcej zrobić nie możemy, jak odesłać pieniądze, jeszcze raz przeprosić wszystkich i zapewnić, że razem z SFSem i JS2029 wynagrodzimy to wam w przyszłym roku imprezą, jakiej w Polsce brakowało. Na pewno nie odpuścimy, osobiście ręczę za to głową.

 

Pozdrawiam serdecznie,

dr_wisla

Link to post
Share on other sites

Dokładnie tak, jak pisze Wisła: nie rezygnujemy z pomysłu realizacji imprezy, ale tym razem trzeba się będzie zabrać w pełni profesjonalnie.

 

Co do przelewów - dzisiaj dokonałem 7 z wszystkich 8 wpłat. Ósmej nie udało mi się zrobić dzisiaj, ale to tylko i wyłącznie z powodu limitu dziennego, tak więc szanowny kolega R.M.P. z Krakowa (nie podaję danych osobistych, bo może sobie tego nie życzyć, a na pewno będzie wiedział o kogo chodzi; wpłaciłeś 60zł) jest proszony o cierpliwość. Celowo wybrałem krakusa, bo w razie wojny jesteśmy się w stanie spotkać gdzieś w mieście (jeżeli pieniędzy potrzebujesz na dzisiaj) i pominąć przelew.

 

Proszę o potwierdzenie czy pieniądze dotarły na konta (do poniedziałku, jak już wcześniej pisałem). Jeżeli dotarły proszę o krótkie ,,ok, wszystko w porządku" jeżeli nie, piszcie, że pojawił się problem, a skontaktuję się z Wami na PW podając numer telefonu.

Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...