Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kolimator Pękło szkło ACOG


Recommended Posts

Witam wszystkich mam problem pękło mi szkło w moim Kolimatorze ACOG zakupionym na taiwan gun i nie wiem czy można tak owe gdzieś dostać orientuje się ktoś czy da się załatwić coś takiego ?? z góry dzięki czekam na PW lub Posty Pozdrawiam Wszystkich

Link to post
Share on other sites

Jeżeli to szkło na której się odbija kropka to jest problem jeżeli to jest szkło ochronne wytnij z plexi odpowiedni kawałek wykręć nakrętkę zabezpieczającą szkło przed wypadnięciem i wstaw plexę tam. Jeżeli to szkło na której się odbija kropka to pozostaje ci jakoś dorobić ze szkła szybkę i próbować ją wstawić w to samo miejsce co pęknięte szkło - ale nie gwarantuję że czy to zadziała. Niestety nie wiem czy szkło właściwe (na której się odbija kropka) nie jest czymś powlekane.

Edited by kermit
Link to post
Share on other sites

Witam

Miałem ten sam problem około pół rokutemu z tym, że u mnie poszła w kawałki. Rozwiązaniem okazał się porządny ...zegarmistrz. Oddałem kolimator do naprawy i na drugi dzień odebrałem cały... koszt, coś poniżej 10 zł. Działa sprawnie do dzisiaj. Aha osłonka z pleksi tez się rozpadła z tym, że to była taka zwykła oslonka. Obecnie mam wklejoną na silikon czarną drucianą siateczkę (może kojarzycie druciane przyborniki do pisaków, długopisów etc. :D 5 minut roboty a efekt przyzwoity).

Pozdrawiam

Edited by Inddemon
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...