Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam. Mam problem z ustawieniem hop up. Otóż praktycznie nie widać różnicy w locie kulki przy maksymalnym i minimalnym "podkręceniu" hop-up. Kulka leci prosto jakieś 20m i spada. Sprawdzałem to na kulkach 0.2 , 0.25 i 0.3, na wszystkich jest tak samo. nie da sie np "przekręcić" hop up żeby kulka leciała w góre, za każdym razem leci w dół.

 

Mam pytanie czego to może być przyczyna, oraz czy można to jakoś rozebrać i docisnąć ten hop up ręcznie?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Witam

Jesli chodzi o MB03 to nie jestem zbytnio doświadczony, bo mam tą replikę jakieś dwa dni, ale zdążyłem rozebrać ją do ostatniej śrubki.

Gumka HopUp mogła się na tyle wyrobić, że pełne dopchnięcie HopUp'a powoduje mniejszy efekt niż na początku. Proponuje włożyć jakiś dystanser, żeby gumka wychylała się bardziej.

Możliwe też że masz poprostu wyrobioną gumkę HU, ew. zbyt ciężkie kulki :)

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Jestem użytkownikiem VSR-11, o bardzo zbliżonej konstrukcji. Jednym ze sposobów jest dorobienie dystansera, by fałdka była bardziej uwypuklona. Chociaż (tak jak powiedział yeahlon) jeżeli gumka jest przetarta, to polecałbym wymianę na nową, najlepiej KM Heada. Osobiście mam gumkę LayLaxa. Jest zbyt twarda, przez co fatalnie podkręca i dlatego dorobiłem ów dystanser o którym pisałem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...