Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jaki GearBox wybrać


Recommended Posts

Prawidlowa odpowiedz brzmi jakikolwiek.

Jak ma byc do lasu to starczy cokolwiek.

W sensie nie dajesz wiecej niz 400 fps - a 400 wytrzyma kazdy o ile nie planujesz kosmicznego rofa w stylu 40 kulek na sekunde.

Napisz lepiej jaka ilosc fps cie interesuje, jakie zasilanie czy ograniczenie akumulatora jest, jakie lozyskowanie, czy zalerzy ci na cichej pracy, jaka szybkostrzelnosc docelowa, jaki silnik uzyty.

Bo np. gearbox z 8 mm lozyskami - to bardzo ograniczony wybor. 6 mm - za to jest od groma.

Cos zeby wytrzymalo 400 fps i 30 k/s =- to juz trzeba pomyslec.

Planujesz gotowy kupic czy zlozyc itp.

Link to post
Share on other sites

ni chcę tak ogromnej szybkostrzelności replika broni palnej jest jak sama nazwa wskazuje repliką a nie samobierznym szybkostrzelnym działem laserowym przynajmniej ja tak sądzę

ilość fps ponad 400 ale nie dużo narazie tyle starczy osobiście wystarczy mi 10 k/s nawet mniej ale nie 1/s ;] cicha praca mnie nie obchodzi oczywiście jak traktor też nie może chodzić

łożyskowanie czyli........? (sorry niedawno zacząłem) [jeżeli ma to związek z mocowaniem silnika to obojętnie bo robię samoróbkę ]

interesuje mnie gotowy bo składanie bez tuningu myślę że jest mniej opłacalne

Edited by kamilos532
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...