Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

umundurowanie miejskie USMC


Recommended Posts

Czy wie ktos i ewentualnie moglby podac adres gdzie mozna kupic umundurowanie miejskie USMC

 

Jeśli chodzi o t-pattern to oryginału raczej w żadnym sklepie nie dostaniesz, wiem coś o tym :-)

 

14.jpg

 

Na swój T-pattern polowałem baaardzo długo.

 

Jeśli chodzi o kopie to możesz je kupić tutaj

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites
ozesz ty!!! z przeliczenia wynika ze bluza kosztuje 280 PLN!!! za kopie!!! wow...

 

teraz dopowiedz sobie, ile mogłem dać za oryginał...podpowiedż: przez najbliższe pół roku nic sobie nie kupię :-)

 

drogi szaszlyku.. sledze regularnie ten wzor na ebayu - bo sam mam na niego chrapke - wiec sie orientuje, ale w najsmielszych przypuszczeniach nie spodziewalem sie ze kopia (sic!) moze osiagnac taka cene...

Link to post
Share on other sites
Szaszlyś, słonko- mówiłeś że nie az tak dużo... :)

 

Bo nie AŻ tak dużo, wyszło mi trochę wiecej niż za komplet kopii z kosztem sprowadzenia z Japonii...

no i tyle bylbym skolonny zaplacic za oryginal... ale przyznasz, ze za kpie nie warto...

Link to post
Share on other sites
No szaszłyk, zgaduję - dałeś za ten mundur  całe 208,5 $ do tego koszty wysyłki.

I jak, zgadłem ?  :P

 

 

ZONK! Nie zgadłeś, tamten komplet zdobyłem na zamówienie pewnej osoby :P A koszty przesyłki, koleś mi darował...

 

Mój mam trochę z innego źródła, do którego się nie przyznam :-)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...