Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

PAS TAKTYCZNY TRZYPUNKTOWY.


Recommended Posts

Bardzo taktyczna ta kolba?

Napisz jaka to replika...

 

 

M4 CQB firmy BOYI no i koło kolby to znaczy przed kolbą mam w budowane w body Uchwyt taktyczny do serii M4. No a z przodu nic nie mam, ale to jak zakupiłem replikę to raczej wsyzstko mi dali, bo jak jest pas taktyczny to musi się dać go jakoś zamątować.

 

EDIT: Mam coś podobnego do tego http://www.taiwangun.com/wyposazenie_takty...na_p_j-582.html tylko, że ja nei mam tych zatrzaskó tylko taką jakby klamrę w kształcie trójkąta.

Edited by Adzio95
Link to post
Share on other sites

Nie sa fcześnie na stżelankj z elektrycznei bronj?? Do kjepskjei replykj to i zawjeszenje 4pónktowe nje pomorze :wink:

Sondzondz po nickó maż jusz asz 14 lat...

 

Matko jedyna, czy w tych podstawówkach czy gimnazjach to juz całkiem przestali ortografii czy poprawnej pisowni uczyc?

 

M4A1 CQB Boyi ''full plastik'' kupiłem swego czasu mojemu 12 letniemu synowi. W giwerze urwała się kolba ''taktyczna'' wraz z jej mocowaniem ''taktycznym'' przy (wcale nie mocnym) rzuceniu jej na łóżko. :)

I tez miała mnóstwo cienkich, szmacianych tasiemek i zaczepów plastikowych, w których nie szło sie połapac, a zaczepy te z wyglądu miały zamiar połamac się w trybie natychmiastowym :)

 

P.S. Dla tych, co sie oburzą, że pouczam 14- latka, a sam 12- latkowi kupiłem AEG-a.

Mój dzieciak nie bierze udziału w strzelankach. Strzela z AEG-a (teraz AK Cyma) i mojego sprężynowego SWD do tarczy, puszek i innych pierdół, pod kontrolą i nadzorem. Zna zasady, a oko ma takie, że niejednego airsoftowego snajpera mógłby nauczyc celowania i brania poprawek.

To tyle.

Edited by KorbaSWD
Link to post
Share on other sites

LOL zgadłeś :D Ale co to ma do tego <lol> To że się tym interesuje, a w gimnazjach uczą fotografi, ale ja przy pisaniu postów na to nei zważam jeśli coś tam jest ;P Po drugie niby czemu za wcześnie co?? A tak poaztym to nie 14 tyllko 15 prawie ;P. Interesuje się tym, lubię militarie itp. a wiek nie ma nic do rzeczy. A za wcześni nigdy <lol> co w tym trudnego opanować elektryczną replikę?? :P

Edited by Adzio95
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...