Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

CM028 - Problem.


Recommended Posts

Witam wszystkich -jako że temat ciągnie się już jakiś czas a ja również mam problem jak w temacie głównym z single fire to pisze tutaj,

Sprawa ma się tak:

Rozleciał mi się gearbox na pół i kupiłem nowy z cymy 0.28 wzmacniany gb v3. Kupiłem nowe zębatki sprężyna 145 i silnik neodymowy.

 

Zamontowałem jednak sprężyną 130 stokową, ponieważ nie chciała mi ruszyć mocniejsza (naciągała się ale nie do końca i w tej pozycji zostawała. W sumie to drugie pytanie - co jest tego powodem?

 

A pierwsze ma się tak - po złożeniu gearboxa na auto wszystko bangla bez zacinek mogę walić jedna kula po drugiej. Przełączam na single i robi mi silnik obrót (naciąga sprężynę) i się blokuje. Musze przełączyć na auto by ponownie wystrzelić i zluzować sprężynę. Ważne jest to że ani razu nie mogę strzelić na single.

Edited by sorix
Link to post
Share on other sites

co do baterii spoko - znam się na bateriach i nie pozwole jej zepsuć ;]

Aczkolwiek była trochę za bardzo rozładowana, bo po doładowaniu czuje na auto że wręcz rozrywa replike ;)

 

ok sprawa ma się tak- dalej nie działa z tym że z innym skutkiem. udało mi się pare razy wystrzelić na single ale tylko przy różnych rotacjach -wyłącz -auto -wyłącz single -itd . Teraz słychać tylko w niektórych wypadkach że sprężyna się naciąga, a w niektórych naciśnięcie spustu nic nie powoduje. Auto doskonale jak poprzednio działa. Po pewnych zmianach selektora jak już wcześniej napisałem: auto-wyłącz-auto-single -itd udało mi się, że umiał strzelać i dało rade wystrzelić kilka razy pod rząd -po ponownym wyłączeniu, czy też daniu na auto znowu występował ten sam problem problem z pustym naciśnięciem spustu(zero reakcji),albo naciąga się sprężyna ale nie strzela.

Edited by sorix
Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Piszę żeby nie zakładać ;)

 

Moja stara i poczciwa cymeczka już powoli zaczyna niedomagać... Mam problem tego typu że.

Czasem jak mam na semi i strzelam to kilka strzałów pójdzie normalnie i później jak naciskam spust to czuć lekki opór przeskakuje do końca i później nic żeby dalej strzelać muszę zmienić na auto, blokadę i tak kilka razy i dopiero zaczyna na nowo pruć.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...