Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Magnum Response II


Recommended Posts

Czołem chłopaki!

 

Chciałem zadać pytanie odnośnie tychże butów http://www.specshop.pl/product_info.php?cP...roducts_id=3118 czy ktokolwiek jest w stanie cokolwiek powiedzieć o tych butach? Przeszukałem forum ale niestety nie doszukałem się niczego konkretnego. Widzę że buty wyglądają dość solidnie i są w dość przystępnej cenie jak na buty "MAGNUM". Co ponadto, jeśli chodzi o same opinie ciężko coś znaleźć konkretnego. Doszukałem się także tego, że wspomniany wyżej produkt oferują dwa sklepy: Specshop.pl i jakiś syf którego teraz nie pamiętam a o którym nigdy wcześniej nie słyszałem. Czy ktoś z was widział je na oczy, spotkał albo nawet teraz ma je na nogach? czy możecie cokolwiek powiedzieć? a może to jakaś mistyfikacja? sprzedają jakieś dupiate buty (które nie wyszły i mają więcej wad niż ani jednej zalety :-F ) pod nową nazwą?

 

Byłbym bardzo wdzięczny za jakieś informacje i sugestie. Tudzież linki do stron gdzie można było by poczytać o tychże butach.

Link to post
Share on other sites

Witam. Buty weszły do sprzedaży jakieś dwa lata temu. Są tańsze w porównaniu do innych magnumów dlatego, że są wykonane ze skóry ekologicznej. Obecnie, dostępne są tylko jako końcówki serii, z racji tego, ze dystrybutor ich już nie ściąga. Przyczyną była raczej dość duża liczba reklamacji, niż słaba sprzedaż. Buty MAGNUM RESPONSE występowały też w wersju krótkiej.

 

Pozdro :)

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...